Новости

Smurfit Kappa запрошує світове інноваційне співтовариство взяти участь у конкурсі «Упаковка заради кращого майбутнього планети»

Група Smurfit Kappa - провідний виробник пакувальних рішень, звернулася до світового інноваційного співтовариства із закликом внести свій вклад в розробку екологічно сприятливої упаковки майбутнього.  Компанія запустила конкурс «Упаковка заради кращого майбутнього планети» для розв'язання однієї з найважливіших проблем пакувальної індустрії - зменшення кількості щоденних відходів, непридатних для повторного використання.

За даними звіту Європейської Комісії, майже 40% попиту на полімери в Європі припадає саме на упаковку [1]. Smurfit Kappa пропонує дизайнерам, інженерам, винахідникам і іншим творчо мислячим людям як всередині компанії, так і за її межами розробити інноваційні пакувальні рішення, здатні замінити вироблені щорічно відходи, непридатні для повторного використання. В рамках конкурсу необхідно виконати два завдання:

1. Запропонувати альтернативу полімерній стретч-плівці, якою обмотують піддони для забезпечення стійкості при транспортуванні і зберіганні;

2. Розробити повністю паперову упаковку з термозахисними властивостями для шоколаду, використовуваного в електронній торгівлі.

«Дизайн упаковки відіграє важливу роль в зменшенні кількості відходів, що створюються в повсякденному житті, і в побудові екологічно стійкого майбутнього, - зазначив віце-президент Групи Smurfit Kappa з інновацій та розвитку Арко Беркенбош (Arco Berkenbosch), коментуючи ідею проведення конкурсу. - Наш конкурс «Упаковка заради кращого майбутнього планети» прагне надихнути світову спільноту дизайнерів на рішення конкретних проблем в галузі створення екологічної упаковки. Ми з нетерпінням чекаємо можливості розглянути заявки і вибрати перших переможців ».
Конкурс «Упаковка заради кращого майбутнього планети», який буде вперше проведено в 2019 році, є ключовою частиною ініціативи Smurfit Kappa «Упаковка заради кращого майбутнього планети» (Smurfit Kappa Better Planet Packaging), запущеної у вересні 2018 року. Ініціатива лежить в основі стратегії Smurfit Kappa і спрямована на вчинення відкриттів, які б дозволили переосмислити процес виробництва упаковки і наблизити до досягнення цілей сталого розвитку.
Винахідники з різних країн світу, які бажають взяти участь в конкурсі, можуть представити своє рішення однієї або обох завдань до 29 березня 2019 року.
Переможці в кожній номінації отримають грошовий приз у розмірі 8000 євро, а також їх ідеї будуть представлені на міжнародному заході Smurfit Kappa Innovation event в травні 2019 року.
Детальна інформація про конкурс та правила участі доступна на сайті: https://www.smurfitkappa.com/vHome/ru/Innovation/Pages/Design-Challenge.aspx
Джерело: Smurfit Kappa

сайт создан компанией web дизайн