Новини

Із 17 по 19 вересня 2019 року на території Виставкового Центру «КиївЕкспоПлаза» відбудеться Міжнародна агропромислова виставка з переробки та зберігання сільськогосподарської продукції «ОЛІЙНО-ЖИРОВА ІНДУСТРІЯ»

Це потужна агропромислова виставка з переробки та зберігання сільськогосподарської продукції, що посідає провідне місце в агропромисловому секторі України, об’єднуючи комплекс інноваційних рішень на стадіях виробництва, зберігання, переробки й транспортування продукції сільського господарства.
Агропромисловий комплекс є ключовим сектором економіки України, а експорт продукції сільського господарства стрімко зростає. В умовах конкурентного ринку особливо важливо збільшити частку в експорті продуктів переробки сільськогосподарських продуктів та готових до споживання продуктів харчування.
Виставка гуртує ключових гравців агропромислового комплексу в форматі спеціалізованого заходу. Виставка націлена на просування сучасних провідних технологій масложирового виробництва, посівних матеріалів та засобів захисту рослин. Створено оптимальні умови для ефективного діалогу між виробниками обладнання та техніки, представниками олійно-добувних та олійно-жирових підприємств, спеціалістами галузі, представниками влади з метою обміну досвідом, налагодження ділових контактів та підписання контрактів.

У рамках виставки заплановано такі заходи:
Конференція: «Розвиток галузі «Олійно-жировий комплекс України». «Сучасні технології та перспективи розвитку олійно-жирової промисловості в Україні».
Конференція: «Контроль якості продукції, її відповідності вітчизняним та світовим стандартам».
Практична конференція «Сучасні технології вирощування, збору, зберігання сільськогосподарської продукції» за участю іноземних компаній.
Пріоритетність виступу з доповіддю надається учаснику виставкового заходу.

ДЕГУСТАЦІЯ РОСЛИННИХ ОЛІЙ: «Рослинні олії – надійний шлях до здорового життя» (соняшникова, ріпакова, гірчична, лляна, кунжутна, сафлорова). Організатор – Інститут олійних культур НААН (співорганізатор виставки).

ТЕМАТИЧНІ РОЗДІЛИ ВИСТАВКИ «ОЛІЙНО-ЖИРОВА ІНДУСТРІЯ»:
- агротехнології, біотехнології;
- технології виробництва, переробки, зберігання, економії;
- насіннєвий матеріал;
- обладнання для очистки, калібрування, сушки, протруєння насіння;
- добування й переробка олії та рослинних жирів;
- переробка та зберігання жирів тваринного походження;
- виробництво рослинних білків, маргаринів, майонезу;
- виробництво кулінарних і кондитерських жирів;
- виробництво туалетного та господарського мила;
- переробка олійного насіння для виробництва кормів для тваринництва;
- переробка олійного насіння для біопаливної промисловості;
- сільськогосподарська техніка;
- обладнання, машини, механізми;
- преси та пресувальні установки;
- установки для рафінування;
- лабораторне обладнання;
- контрольно-вимірювальні прилади й автоматика;
- стандартизація, сертифікація, метрологія;
- готова продукція4
- контроль якості сільськогосподарської продукції, сертифікація, маркування, ГОСТи, ТУ;
- тара, упаковка, обладнання для сховищ;
- енергозбереження в олійно-жировій галузі;
- спеціальний транспорт;
- вантажно-транспортне обладнання;
- об’єднання для безпеки логістичних об’єктів.

У діловій програмі виставки розглядатимуться найактуальніші питання галузі, пов’язані з впровадженням нових технологій, що сприяють збільшенню рентабельності виробництва, удосконаленням контролю якості готової продукції, за участю вітчизняних та іноземних спеціалістів – експертів аграрного сектору.
Кожен учасник має можливість зустрітись із науковцями, підприємцями, виробниками та споживачами, укласти нові контракти та розширити ринок збуту. Всі учасники можуть взяти участь та виступити з доповіддю в науково-практичній конференції. Не пропустіть можливість заявити про себе та свою продукцію.

Запрошуємо до участі в Міжнародній агропромисловій виставці з переробки та зберігання сільськогосподарської продукції «ОЛІЙНО-ЖИРОВА ІНДУСТРІЯ».

сайт создан компанией web дизайн