Новини

Компанія RKW лідер європейського ринку пакувальних плівок

Компанія розробила еластичну термозбіжну плівку, яка дає клієнтам явні переваги в порівнянні з подібними продуктами та є стійкою альтернативою: рішення RKW знижує споживання енергії, оскільки воно збігається набагато швидше, ніж звичайні плівки. Це також знижує вимоги до матеріалів більш ніж на 10%. Це не тільки знижує витрати для користувачів, але й сприяє досягненню цілей стійкості.
Термозбіжна плівка використовується для захисту піддонів під час транспортування та захисту від забруднення й атмосферних впливів. Ці плівки зобов’язані своєю назвою своїй основній характеристиці: після нагрівання й наступного охолодження вони збігаються та щільно пристосовуються до форми упакованих товарів.
Звичайні термозбіжні плівки нарізуються до більших розмірів, ніж продукт, що упаковується. Залежно від системи піддонів та упаковки ця різниця може сягати 8%. Отже, при процесі стиснення споживається значна кількість енергії. Є ще більше недоліків: використання негабаритної плівки часто зумовлює складки на вторинній упаковці, збільшуючи ризик появи дірок у первинній упаковці.
Інновація RKW перевертає процес розтягування і стиснення з ніг на голову: «Наша мета полягала в тому, щоб розробити стійку термозбіжну плівку, яка менша за розміри піддону, але може бути розтягнута й натягнута на товари на піддоні», - пояснює Дмитро Рудсінський, керівник відділу продажів промислової упаковки в RKW Nordhorn. Ще до процесу збігання плівка ідеально адаптується до форми піддону. Результат: оптично бездоганні піддони, без зморшок і дірок. Він також пропонує клієнтам переваги з погляду стійкості та ефективності процесу. «Розміри плівки на піддон значно менші, що допомагає користувачам позбутися зайвої плівки. Це дає потенціал економії в десять і більше відсотків», - пояснює Рудсінський.
Плівка скорочує час збігання на 75%
Нова плівка збігається аж на 75% швидше, ніж звичайні плівки. Це знижує споживання енергії й витрати. Більш ефективні процеси збігання також скорочують час циклу і максимізують продуктивність. Плівка ідеально підходить для продуктів нестандартної форми, які складно упакувати за допомогою термозбіжної плівки. Гібридні пакувальні системи особливо виграють від нової плівки.
Для отримання додаткової інформації про RKW, будь ласка, відвідайте: www.rkw-group.com
Група RKW
RKW Group – це незалежна сімейна компанія із штаб-квартирою у Франкентале, Німеччина, і один з провідних світових виробників чудових плівкових рішень. RKW є лідером на ринку гігієнічних і сільськогосподарських плівок, плівок для індустрії напоїв і упаковки для порошкоподібних товарів. Крім того, компанія виробляє плівки й неткані матеріали для медичного застосування, для хімічної та переробної промисловості, а також для будівельного сектора. Екологічні плівки RKW дають змогу їхнім клієнтам покращити повсякденне життя споживачів у всьому світі.
У 2017 фінансовому році загальний обсяг продажів RKW склав 905 мільйонів євро. Близько 3000 співробітників переробляють 378 000 тонн пластмас в 20 точках по всьому світу. Відповідно до корпоративного гасла «Коли досконалість має значення», компанія, заснована в 1957 році, пропонує видатні результати з погляду якості та обслуговування. Повага й надійність є основними цінностями RKW і є основою успіху компанії.

сайт создан компанией web дизайн