Новини

Із 17 по 19 вересня 2019 року на території Виставкового Центру «КиївЕкспоПлаза» відбудеться Міжнародна спеціалізована виставка енергозберігаючого обладнання та альтернативних джерел енергії «ISTWE»

Організатори:
Національна академія аграрних наук України
Інститут біоенергетичних цукрових буряків
Національний науковий центр
«Інститут механізації та електрифікації сільського господарства»
ТОВ СП «Агроінком»

«ISTWE» – потужна агропромислова виставка енергозберігаючого обладнання та альтернативних джерел енергії, що посідає провідне місце в агропромисловому секторі України.
Виставка гуртує ключових гравців агропромислового комплексу в форматі спеціалізованого заходу. Створено оптимальні умови для ефективного діалогу між виробниками обладнання та техніки, демонстрації успішно реалізованих проектів, інженерних рішень та способів впровадження нових технологій. Виставка викликає зацікавленість і підтримку представників влади, експертів, фахівців галузевих асоціацій, науковців, організацій та інвестиційних компаній.

Тематичні розділи виставки:
• біоенергетика;
• вітроенергетика;
• сонячна енергетика;
• гідроенергетика;
• геотермальна енергетика;
• енергія довкілля;
• альтернативні види палива;
• інвестиції в енергоефективність.

В рамках виставки:
Конференція «Енергоефективність та відновлювана енергетика. Сучасні технології в АПК».
Конференція «Вирощування біоенергетичних культур».
Пропонуємо організацію окремого «Біоенергетичного дня» з фокусом на біогазові технології із залученням відповідної аудиторії, інформаційною та організаційною підтримкою.

У насиченій діловій програмі виставки розглядатимуться найактуальніші питання галузі за участю відомих вітчизняних та іноземних експертів аграрного сектора.
Пріоритетність виступу з доповіддю надається учаснику виставкового заходу.
Беручи участь, ви зможете знайти цілеспрямованого та платоспроможного покупця, показати ринку нові продукти й рішення, підтвердити довіру ваших клієнтів і партнерів, визначити нові можливості для розвитку вашого бізнесу, продемонструвати стабільність вашої компанії.

Цей ключовий професійний захід покликаний служити вирішенню практичних завдань з модернізації та розвитку паливно-енергетичного комплексу, процесам реалізації інноваційно-інвестиційних проектів, зростанню ділової активності в енергетичному секторі, розвитку міжгалузевої та виробничої кооперації, консолідації професійних учасників ринку.

Цілі виставки:
• сприяння реалізації Енергетичної стратегії України до 2035 року для забезпечення надійного й ефективного функціонування енергосистеми країни, енергетичної незалежності та безпеки держави;
• демонстрація досягнень в паливно-енергетичному комплексі, спрямованих на модернізацію енергетичної інфраструктури, її технологічний, організаційний, нормативно-правовий та науковий розвиток;
• створення ефективного майданчика для щорічних зустрічей енергетичного співтовариства, запуску нових проектів, ознайомлення зі світовими тенденціями й перспективами розвитку енергетики, плідного діалогу бізнесу та влади.

Шановні колеги, запрошуємо до участі в Міжнародній спеціалізованій виставці енергозберігаючого обладнання та альтернативних джерел енергії «ISTWE».

сайт создан компанией web дизайн