Новини

Дні відкритих дверей 27 і 28 березня «Experience the Future of Flexo»

27 і 28 березня гостинно відкриються двері на заводі машинобудівної компанії W&H, де відбудеться презентація новітніх розробок в галузі флексографічного друку. Основним моментом події буде вихід на ринок флексодрукарської машини другого покоління NOVOFLEX II, яка друкує навіть найскладніші мотиви з максимальною швидкістю. Сімейство машин типу MIRAFLEX, яке підтвердило свій успіх продажем понад 600 машин, доповнює ринок гнучкої упаковки особливо компактною конфігурацією із Single-Port. Захід із флексографії завершується новою технологією, представленою KODAK Flexcel Solutions, яка забезпечує отримання високопродуктивних готових до друку пластин менш ніж за годину, а також прямим порівнянням класичного CMYK- і мультиколірного кольороподілу. Інформаційно-діагностичний центр W&H (IDZ) демонструє нові послуги відвідувачам з використанням смарт-окулярів.

«Скорочення довжини замовлення, складні мотиви, незмінно висока якість друку, і все це з максимально можливою економічною ефективністю – так ростуть вимоги до флексодрукарського виробництва! В рамках нашого відкритого проекту «Experience the Future of Flexo» ми продемонструємо вирішення цих завдань за допомогою нових машин, оптимальних за часом процесів та інноваційних технологій», – пояснює Маркус Баушульте, технічний директор з продажу W&H, відділ «Машини друку і облагородження».
Прем'єра NOVOFLEX II
Відвідувачі Дня відкритих дверей побачать прем'єру NOVOFLEX II, найновішого покоління машин від W&H. «Машина нового покоління NOVOFLEX II особливо цікава для друкарів преміум-класу: вона пропонує максимальну продуктивність завдяки високій потужності та швидкій зміні замовлень в поєднанні з високою якістю друку. Серцем нової технології є подальший розвиток друкованого блоку, в тому числі нова технологія ракеля камери. Наші гості зможуть самі переконатися в цьому й багатьох інших нововведеннях на працюючій машині», – говорить Баушульте.
Удосконалення MIRAFLEX II опцією Single-Port
Разом з добре відомою зручною двопортовою версією Dual-Port буде також продемонстровано у виробництві MIRAFLEX II у новій компактній однопортовій версії Single-Port. «Ми показуємо наживо швидку зміну друкованих мотивів на високотехнологічному обладнанні. Крім того, ми порівнюємо класичний CMYK з мультиколірним кольороподілом з технічного та економічного поглядів»,  – пояснює Баушульте.
Новий сервіс із смарт-окулярами
Інформаційно-діагностичний центр W&H продемонструє використання нових цифрових технологій у сервісі. «Сьогодні ми успішно вирішуємо понад 80% всіх проблем з машиною за допомогою дистанційного обслуговування. Тепер ми використовуємо додатково смарт-окуляри, щоб наблизити наших експертів в IDZ до оператора й машини на місці. Як це працює, зможуть випробувати відвідувачі заходу безпосередньо на флексомашині», – пояснює голова IDC Крістіан Бренструп.
РЕЄСТРАЦІЯ
Зацікавлені в участі можуть відвідати ідентичну програму 27 або 28 березня відповідно.
Щоб зареєструватися, надішліть листа електронною поштою «Запрошення на захід W&H» на event@wuh-group.com із зазначенням імені та прізвища, компанії та адреси електронної пошти учасника.

сайт создан компанией web дизайн