Новини

Atlas Packaging першою у Великій Британії інвестує в новітні технології фальцювання та склеювання від BOBST

Компанія Atlas Packaging, один з найбільших у Великій Британії незалежних виробників упаковки з гофрованого картону, встановила на своєму підприємстві в Північному Девоні першу в країні фальцювально-склеювальну машину BOBST EXPERTFOLD 230 A4 з пристроєм ACCUEJECT XL.

ACCUEJECT XL device
Компанія Atlas Packaging, один з найбільших у Великій Британії незалежних виробників упаковки з гофрованого картону, встановила на своєму підприємстві в Північному Девоні першу в країні фальцювально-склеювальну машину BOBST EXPERTFOLD 230 A4 з пристроєм ACCUEJECT XL.
Це унікальне придбання відображає прагнення компанії до безперервного вдосконалення та розширення спектра послуг, що надаються, підвищення якості та зменшення часу виконання замовлень, що дасть їй змогу зберігати позиції лідера на ринку гофроупаковки.
Директор Atlas Packaging Джейсон Шарман каже: «Це останнє придбання в безперервній низці стратегічних інвестицій нашої компанії, спрямованих на задоволення потреб наших клієнтів і забезпечення стабільних поставок високоякісної упаковки з гофрокартону.
EXPERTFOLD 230 A4 підвищить ефективність і стабільність усього виробничого процесу, що дасть нам можливість виробляти потрібні нашим замовникам високоякісні коробки з печаткою, дотримуючись при цьому термінів і планів поставок».

Atlas Packaging спеціалізується на екологічних пакувальних рішеннях та є одним з найбільш оснащених у Великій Британії незалежних підприємств, що обробляють листовий гофрокартон. Будучи визнаним лідером, компанія співпрацює з найбільшими брендами з різних секторів, в тому числі виробниками продуктів харчування і напоїв, меблевими підприємствами, організаціями електронної торгівлі та фармацевтичними компаніями. Установка EXPERTFOLD 230 A4 доповнює наявне на підприємстві обладнання BOBST, зокрема машину VISIONFOLD 145 A2.

EXPERTFOLD 230 A4
EXPERTFOLD 230 A4 оснащена унікальним пристроєм ACCUEJECT XL. Це пристрій, що підключається до будь-якої системи контролю якості, автоматично видаляє з виробничої лінії коробки з дефектом, на які клей не було нанесено чи було нанесено неправильно, що дає змогу в реальному часі забезпечувати якість готової продукції та підвищує продуктивність системи.
Директор з виробництва Atlas Packaging Вінс Макдермотт розповідає: «У нас склалися відмінні робочі стосунки з BOBST. Після ретельного аналізу ринку ми вибрали високу якість обладнання, стабільність робочих характеристик, чудові можливості для навчання та ефективну технічну підтримку, які завжди можна очікувати від BOBST».
 
EXPERTFOLD 230 A4 відрізняється найменшим у класі часом наладки і здатна безвідмовно здійснювати високоточне фальцювання гофрованого картону товщиною до 35 мм. Машина дозволяє проводити 4- і 6-вугільні контейнери з самоскладним дном, а також 4-вугільні коробки в малих і великих тиражах.
Менеджер з продажу в підрозділі листових машин Bobst UK & Ireland Стюарт Алві-Тейлор коментує: «BOBST поєднує в своїх машинах чудову якість виготовлення з інноваційними технологічними рішеннями, що дає змогу задовольнити всі потреби виробників упаковки – як зараз, так і в майбутньому.
EXPERTFOLD 230 A4 стала для Atlas Packaging ідеальним вибором, щоб реалізувати довгострокові інвестиції. Ми раді, що Atlas Packaging знову інвестувала в обладнання від BOBST, і задоволені тим, як же зараз машина приносить користь компанії».
Джерело: Bobst Mex SA, Швейцарія

сайт создан компанией web дизайн