Новини

Шановні колеги!
Офіційне представництво Messe Düsseldorf GmbH в Україні запрошує компанії пакувальної галузі, а також ті, що пов’язані з нею та входять до сектора виробництва й переробки харчових продуктів, напоїв, кондитерських, хлібопекарських, фармацевтичних, косметичних, непродовольчих та промислових товарів, взяти участь у Міжнародній спеціалізованій виставці interpack!

Це – найважливіша світова подія в секторі упаковки та пов’язаної з нею технологічної індустрії. interpack відбудеться у виставковому комплексі м. Дюссельдорфа (Німеччина) з 7 по 13 травня 2020 року.

Як експоненти, так і відвідувачі з нетерпінням чекають не лише абсолютно нового виставкового павільйону № 1, але й новозбудованого входу Sud. Ви зможете отримати вигоду з більш чіткої загальної структури павільйонів із виразніше сфокусованими сегментами розташування експонатів. Це означає ще коротші відстані та сприяє ефективнішому відвідуванню спеціалізованої виставки.


Унікальністю interpack є її відмінний від всіх інших виставок пакет рішень та охоплення всіх існуючих ланцюжків створення вартості. До цього входять процеси та обладнання для упаковки та обробки упакованих товарів, а також пакувальні засоби й матеріали, виготовлення допоміжних засобів пакування та послуги для пакувального бізнесу. Попередня виставка interpack, що відбулася в травні 2017 року, привітала у Дюссельдорфі 2 866 учасників та 170 899 відвідувачів з 168 країн світу, а замовлення, розміщенні особами, які приймають рішення (їх було 3/4 від загальної кількості відвідувачів), привели до значних зрушень у галузі.
Не проминіть останній шанс! 

Заявку на участь бажано подати до 28 лютого 2019 року! 

www.interpack.com/registration або
www.packaging-components.com/registration
Більш детальну інформацію Ви зможете знайти за посиланням:
www.interpack.com/ip_OA_2020_NEW_REMINDER_EN

сайт создан компанией web дизайн