НОВОСТИ

Поліетилен високої щільності можна переробляти до 10 разів
За повідомленням www.neue-verpackung.de, випробування, вперше проведені компанією ESE World, провідним підприємством Європи в області вторинної переробки і зберігання відходів, підтвердили той факт, що поліетилен високої щільності (HDPE) при певних умовах може бути підданий вторинный переробці і використаний знову до десяти разів.
Компанія більше тридцяти років займає перше місце в області повторного використання перероблених пластмас для виробництва сміттєвих баків і контейнерів для збору вторинної сировини. Тому підприємство мало можливість провести експеримент на виробництві з метою повторного використання поліетилену високої щільності. Новий HDPE був підданий процесу рециклінгу послідовно десять разів. По завершенні кожного етапу матеріал досліджувався фахівцями у співпраці зі сторонніми лабораторіями із застосуванням високотехнологічного обладнання.
 
Випробування вперше показали, що процес лиття пластмас під тиском і дроблення принципово не змінюють властивостей полімеру, навіть тоді, коли цикл переробки повторюється кілька разів. Життєвий цикл сміттєвого бака складає від 10 до 20 років. Експеримент, таким чином, показав, що екологічно стійке виробництво контейнерів з використанням повторно перероблених матеріалів забезпечено мінімум на 100 - 200 років.
сайт создан компанией web дизайн