Новини

Новий клей від UPM Raflatac

UPM Raflatac розширює асортимент клеїв для етикетування харчових продуктів і пропонує новий акриловий клей RP48 AT (всетемпературний) на Європейському ринку. Завдяки хорошій адгезії в широкому температурному діапазоні, а також високій прозорості, водостійкості і якості нанесення RP48 AT є привабливою альтернативою клеїв гарячого розплаву в сфері етикетування упаковки харчових продуктів, що зберігаються в умовах високої вологості або охолодження.


Етикетка для упаковка для харчових продуктів зберігається в умовах високої вологості або охолодження, зазвичай при температурі 10 ° C і нижче, часто представляє певні складності для власника торгової марки і виробника упаковки. Для етикетування продуктів, що зберігаються в цих умовах, як правило, використовуються клеї гарячого розплаву, однак вони можуть страждати від обмеженої прозорості і проблем з нанесенням. RP48 AT демонструє високу ефективність в широкому діапазоні температур, виключно надійне закріплення етикетки, особливо в умовах охолодження, і збереження естетичних властивостей упаковки. Більш того, він забезпечує високу прозорість при використанні з плівковими лицьовими матеріалами і підвищує точність і ефективність нанесення і виробництва етикеток. RP48 AT може поставлятися з плівковими поверхневими матеріалами PP White FTC 60 або PP Clear FTC 50 UPM Raflatac.
"Для етикетування упаковки для харчових продуктів RP48 AT об'єднав в собі кращі якості клеїв гарячого розплаву і акрилових клеїв, - розповідає Пяйві Кніхті, директор сегмента плівкових матеріалів, EMEIA, UPM Raflatac. - Клей виключно ефективний у вологих умовах і в умовах охолодження, а також забезпечує високу якість нанесення і виробництва етикеток і високу прозорість для плівкових матеріалів".
Джерело: UPM Raflatac

сайт создан компанией web дизайн