НОВОСТИ

План дій від Schneider Electric

Компанія Schneider Electric, світовий лідер в наданні цифрових рішень в галузі управління електроенергією та автоматизацією, оголосила про перехід до рішучих дій, направлених на досягнення вуглецевої нейтральності.  Кампанія складається з трьох етапів:  на сьогоднішній день компанії вдалося прискорити перехід всієї своєї розширеної екосистеми для вуглецевої нейтральності на п’ять років. Наступним кроком передбачено скорочення емісії вуглецю до нуля до 2030 року у відповідності до встановленої SBT мети. На останньому етапі, що має завершитися до 2050 року, буде досягнутий нульовий викид вуглецю у всьому ланцюзі поставок. Очікується, що поступове вирішення цих завдань прискорить виконання, встановленої Міжурядовою групою експертів зі зміни клімату (IPCC), мети зі зниження середньої світової температури на 1,5 °C. Schneider Electric закликає інші компанії знизити рівень викидів, пропонуючи свої продукти та послуги, які вже зараз допомагають багатьом компаніям на ринку оптимізувати свою діяльність та знайти нові та ефективні рішення для свого бізнесу.


«Зміна клімату - це найсерйозніша загроза здоров'ю та добробуту нашого суспільства. Ми повинні спільно працювати над зниженням рівня викидів вуглецю і зупинити зростання середньої температури, - стверджує  Жан-Паскаль Трікуар, генеральний директор Schneider Electric. - Наша прихильність до вуглецевої нейтральності вже сьогодні нерозривно пов'язана з бізнес-рішеннями та системою управління компанії, але ми все одно націлені на більший результат. Schneider Electric не тільки нарощує свої зобов'язання щодо зменшення викидів вуглецю та скорочує терміни їх виконання, а й закликає інших до прийняття  рішучих заходів і впровадження більш стійких методів ведення бізнесу, які допоможуть створити умови для побудови безвуглецевого світу».
В процесі розвитку концепції вуглецевої нейтральності компанія Schneider Electric створила кілька систем соціального захисту, покликаних захистити населення від негативного впливу під час перехідного періоду. Програма Access to Energy дозволить забезпечити електроенергією 80 мільйонів людей до 2030 року і навчити більше одного мільйона фахівців з країн, що розвиваються до 2025 року.
Джерело: Schneider Electric

сайт создан компанией web дизайн