Новини

Захист від підроблених різдвяних подарунків

На Різдво під ялинкою стоїть флакон духів. Але, на жаль, його запах дещо не в порядку, і це викликає опік шкіри. Продукт підробка. Щоб захистити дистриб'юторів і споживачів від таких неприємних сюрпризів, Paul Leibinger GmbH & Co. KG розробила нові захисні чорнило.

 
Піратство продуктів в масштабах ЄС зростає. Виробники зазнають збитків у розмірі 60 мільярдів євро від піратства продуктів, згідно зі звітом Бюро інтелектуальної власності Європейського союзу (EUIPO). Крім того, копії ставлять під загрозу здоров'я споживачів. Косметика є яскравим прикладом, коли злочинці часто змішують в своїх продуктах сполуки важких металів, такі як кадмій, нікель, миш'як і свинець.
«Ми хочемо захистити виробників і споживачів від цих серйозних збитків», - пояснює Христина Лейбінгер, керуючий власник Paul Leibinger GmbH & Co. KG, виробника промислових принтерів з Баден-Вюртемберга. «Саме тому ми розробили нові захисні чорнило, які можна швидко і без зайвих витрат інтегрувати в пакувальні лінії в якості інструменту для більшого захисту від піратства продуктів».
Нові захисні чорнило підходять для використання в JET3up PI - струменевому принтері, який кодує упаковку продукту із пластику, картону і навіть скла або банок. На перший погляд чорнило виглядають як класичні чорні чорнило. Але зовнішність оманлива. Під спеціальним ультрафіолетовим випромінюванням крихітні флуоресцентні пігменти починають зеленіти. Якщо дистриб'ютор направляє конкретний ультрафіолетовий ліхтарик на упаковку продукту, він може відразу визначити, чи є продукт оригінальним. Якщо шрифт залишається чорним, він може негайно вивести піратський продукт з обігу.
Пірати продукту, будьте обережні: під ультрафіолетовим світлом захисні чорнило світяться зеленим світлом.

сайт создан компанией web дизайн