Новини

W & H експрес - виробництво: запчастина - в рекордний час
 
Під час раптової зупинки машини необхідні запчастини потрібні терміново! Машинобудівна компанія W & H містить на своєму складі до 90% всіх необхідних для швидкого вирішення запчастин. Однак, хоч і рідко, трапляється, що на складі немає гостро необхідної запчастини або витратного матеріалу. Введенням експрес - виробництва W & H успішно долає цей недолік: прості і середньої складності компоненти машин, такі як, наприклад, фланець, виготовляються на замовлення клієнта (згідно специфікації) і доставляються йому менш ніж за 24 години!

 
«Наша експрес-служба по запасним частинам працює багато в чому як відділення невідкладної допомоги. Перш за все, найважливіше - стабілізувати стан пацієнта, тобто машини, і підтримувати його в робочому стані. Так ми запобігаємо виробничі втрати. Ми отримуємо захоплені відгуки від наших клієнтів про таку швидку невідкладну допомогу» - сказав глава відділу сервісної логістики W & H Йорг Деллбрюгге. Звичайно час доставки для рідкісних витратних матеріалів, що не зберігаються на складі, становить мінімум тиждень, а то й довше. На відміну від цього, запасні частини від експрес-виробництва можуть бути доставлені замовнику вже через один день після отримання замовлення. «Це завжди залежить від терміновості і складності роботи. Іноді така запасна частина є лише тимчасовим рішенням, поки не буде готовий остаточний компонент машини. Якщо щось все ще потребує вдосконалення, досвід завжди займає трохи більше часу».
Експрес-виробництво було запущено в якості додаткового сервісу в квітні цього року. В цілому три штатних співробітника виробляють запасні частини в невеликому цеху експрес-виробництва. Крім свердлильних, фрезерних і токарних верстатів на майданчику є пила і облаштований невеликий склад матеріалів. Певні запчастини виготовляються на основі відповідних креслень машин, які розробляються і зберігаються компанією W & H для кожного клієнта в індивідуальному порядку. Всі механіки в експресі-сервісі мають багаторічний виробничий досвід і готові до роботи навіть у вихідні. У разі необхідності, команда експрес - виробництва підтримує техніку Академія W & H. З квітня 2018 р. експрес-виробництво успішно виконало понад 200 термінових замовлень.
Джерело: W & H

сайт создан компанией web дизайн