Новини

НАЖИВО: від зйомки до знімка – дві години

У березні цього року компанії-партнери Janoschka, Nordmeccanica, Rossini, Siegwerk і Windmoller & Holscher проводили спільний симпозіум Image-to-Print в м. Дурбан (Durban), ПАР. Одним з багатьох захопливих моментів успішного заходу стала «жива» демонстрація зміни замовлення на флексодрукарській машині за рекордний час. Знімок понад сотні учасників, зроблений перед початком заходу, протягом двох годин був оброблений на репродукцію і «наживо» надрукований на машині MIRAFLEX® S в найвищій якості з використанням фотополімерних друкарських форм.


Протягом багатьох років Image-to-Print концентровані знання партнерів – захопливі лекції, семінари та інтенсивний обмін думками – завершуються відвідуванням виробничого об’єкта. На цей раз захід проводився в Південно-Африканській республіці. У першій його частині учасники отримали уявлення про події, стратегії й технічні інновації на світовому ринку та в регіонах; на другий день компанія Packaging World, що друкує упаковку, відкрила свої двері для демонстрації наживо.
Всього за кілька днів до початку роботи Image-to-Print південноафриканський завод ввів в експлуатацію флексодрукарську машину MIRAFLEX® з модулем автоматизації EASY-SET від німецького машинобудівного заводу Windmoller & Holscher, і вже на заході машина друкувала висококласну продукцію зі швидкістю 400 м/хв. У досягненні рекордних результатів щодо швидкості відвідувачі змогли переконатися самі: на початку демонстрації машини було зроблено групове фото, а вже за дві години гості захоплювалися високоякісним друком цього фото на плівці.
Коли обсяги замовлень постійно скорочуються, час від мотиву до виходу готових задрукованих рулонів стає найважливішим фактором успіху. За допомогою цього показу партнери переконалися в ефективності оптимально розробленого процесу флексографічного друку: гнучкість, економічність і найвища якість. Буквально: зображення для друку за рекордно короткий час!
Трохи про Image-to-Print
Image-to-Print – це серія заходів, які стали з 2009 року дуже успішними та присвячені підтримці місцевих друкарів, власників брендів і учасників переробної промисловості. Семінари дають уявлення про «найкращі практики» в галузі глибокого та флексодруку, а також висвітлюють глобальні тенденції й знайомлять з регіональними подіями в індустрії упаковки. Симпозіум в ПАР – це сімнадцята зупинка на шляху дуже успішного шоу з живими презентаціями після подібних заходів у Росії, Малайзії, Таїланді, Бразилії, Аргентині, Дубаї, Мексиці, Індонезії, Китаї, В’єтнамі, Італії, Польщі, Угорщині та на Філіппінах. До цього часу в заході взяли участь приблизно 2000 експертів із пакувальної та поліграфічної промисловості.

Джерело: Windmöller&Hölscher

сайт создан компанией web дизайн