Новини

UPM Raflatac бере участь в програмі Нової глобальної економіки полімерів, очолюваної фондом Еллен МакАртур

UPM Raflatac увійшла до 250 організацій - учасників програми Нової глобальної економіки полімерів, серед яких провідні світові виробники упаковки, торгові марки, роздрібні мережі, а також урядові та неурядові організації. Міжнародну програму, спрямовану на наближення економіки замкнутого циклу в галузі використання полімерів, очолює фонд Еллен МакАртур у співпраці з ЮНЕП. Про програму було офіційно оголошено на конференції «Наш океан» на Балі наприкінці жовтня 2018 р.


Підписуючись під участю в програмі, UPM Raflatac дає зобов'язання розробляти екологічні рішення в галузі етикетування та спільні проекти, спрямовані на відмову від надлишкового використання полімерної упаковки й досягнення мети вторинного використання, переробки або компостування 100% усієї використовуваної полімерної упаковки до 2025 р. Інноваційні рішення, такі як концепція утилізації RafCycle, тонкі плівкові матеріали, змиваючі адгезиви та етикеточні матеріали з перероблених складових - це гарні приклади того, як UPM Raflatac допомагає втілити концепцію економіки замкнутого циклу в життя.
«Етикетки оточують нас всюди і є невід'ємною частиною упаковки. Вони є на продуктах харчування, напоях, косметичних засобах, ліках та багатьох інших товарах. Етикетки грають важливу роль, і наша компанія, як лідер у сфері сталого розвитку, допомагає виробникам наблизитися до досягнення власних амбітних екологічних показників, наближаючи створення майбутньої економіки замкнутого циклу. Ми запрошуємо наших клієнтів, виробників та інших зацікавлених сторін до співпраці в галузі створення замкнутого циклу використання полімерної упаковки», - розповідає Роберт Тейлор, директор зі сталого розвитку UPM Raflatac.

сайт создан компанией web дизайн