Новини

Next Generation Group продовжує рости в технології переробки пластмас

Next Generation Group, австрійський розробник і виробник технологій і обладнання для індустрії переробки пластмас, щойно оголосила про частку інвестицій від Ingka Group. Інвестиції дозволяють компанії розвивати нові технології і розширювати асортимент пропонованих послуг, щоб ще більше задовольняти галузь переробки пластмас.
Next Generation Group - компанія з більш ніж 20-річним досвідом розробника і постачальника устаткування і технологій для галузі переробки пластмас. Компанія сприяє зростанню поставок вторинної сировини пластмас за допомогою повного спектру обладнання по переробці постспоживчих, постіндустріальних і ПЕТ відходів. Next Generation Group, крім іншого, займає лідируючі позиції в області розробки технологій з переробки ПЕТ за допомогою P: REACT. Ingka Group буде інвестувати міноритарну частку в розмірі 24%.
Йозеф Хохрейтер (Josef Hochreiter), генеральний директор Next Generation Group, говорить: «Ingka Group з їх інвестиційними принципами дозволяє Next Generation Group як технологічного провайдеру інвестувати в нові технології, що підтримують перехід від однообертової до економічної безвідходної технології. Загальний погляд на нашу довгострокову стратегію і філософію підтримує нас у подальшому розвитку компанії ».
«Next Generation Group - цікава компанія з великим потенціалом і відповідним капіталовкладенням в поновлювані ресурси, розрахована на довгострокову перспективу. У нас є чітка стратегія для наших міноритарних інвестицій для підтримки інноваційних компаній та створення можливостей для їх розвитку. У нас є довгострокові зобов'язання у всіх наших інвестиціях », - говорить Крістер Матцсон, глава Ingka Investments.
Компанія Next Generation Recycling була заснована в 1996 році як постачальник технологій і обладнання для індустрії переробки пластмас. Група розробляє і виробляє переробні машини, головним чином, на своєму заводі в м. Фельдкірхене, Австрія. Група налічує 250 співробітників.
Джерело: Next Generation Group

сайт создан компанией web дизайн