Новини

Linx випустила чорнила для зворотних скляних пляшок

Компанія Linx Printing Technologies, фахівець з кодування і маркування, випустила нові чорнила Linx Black 1068 для багатооборотних скляних пляшок, що використовуються в індустрії напоїв.
Можливість повторного використання скляних пляшок несе значні екологічні переваги. Коли скляні пляшки збираються і повторно використовуються, як це вже відбувається в Великобританії з молочними пляшками, промисловості потрібно виробляти набагато менше пляшок. Це економить значну кількість енергії і ресурсів, крім переваг рециклінгу.


Після того як скляні пляшки були пронумеровані чорнилом Linx Black 1068 і відправлені в торгівлю, вони повертаються на підприємство після використання. Потім чорнило видаляються в процесі промивки пляшок, що дозволяє друкувати на них нове маркування із зазначенням номера партії і дати перед повторним використанням.
Попит на рішення, яке дозволяє повторно використовувати скляні пляшки для напоїв, підтверджується нещодавніми дослідженнями Linxсреді споживачів. Опитування показало, що 89% опитаних стурбовані впливом упаковки безалкогольних напоїв на навколишнє середовище, і що 91% вітали б схему, що дозволяє повторно використовувати скляні пляшки для напоїв. Це підтверджує попит на спеціальне чорнило для маркування, які дозволять здійснити таку схему.
Якість чорнила для пляшок Linx Black 1 068 було продемонстровано здатність завдавати чітку друк на скляні пляшки при холодному розливі і у вологих умовах. Чорнила були розроблені, щоб впоратися з проблемами забезпечення чіткої і читається маркування напоїв в пляшках, наприклад, забезпечення збереження зображення при пастеризації, зануренні в крижану воду, зберіганні на складі протягом тривалого часу або охолодженні. Це зменшує ймовірність того, що компанії, що виробляють напої, зіткнуться з проблемами відкликання продуктів.

сайт создан компанией web дизайн