НОВОСТИ

VDMA: нерівномірний розвиток харчового і пакувального машинобудування в червні

За інформацією Німецького союзу машинобудівників VDMA, обсяг замовлень, що надійшли в сегментах харчового і пакувального обладнання в реальному обчисленні збільшився в червні 2019 року на 1% в порівнянні з показником за аналогічний період попереднього року.

Надходження замовлень всередині країни збільшилася на 14% в порівнянні з минулим роком, обсяг замовлень, що надійшли з-за кордону, залишився на рівні попереднього року.

При цьому обсяг замовлень з країн-партнерів по єврозоні виявився на 25% нижче за показник за аналогічний період попереднього року, кількість замовлень з країн, що знаходяться за межами зони євро, збільшилася на 8% в порівнянні з минулим роком. За перше півріччя 2019 року на харчове і пакувальне обладнання надійшло в цілому на 8% менше замовлень у порівнянні з тим же періодом попереднього року (всередині країни зростання на 8%, надходження замовлень з-за кордону - мінус 10%).

Роздільний аналіз по секторах в червні 2019 р показує в секторі харчової, тютюнової промисловостей скорочення замовлень на 18% в порівнянні з тим же періодом попереднього року. Кількість замовлень всередині країни скоротилося на 7%. Надходження замовлень з-за кордону знизилося на 20% (партнери по зоні євро - мінус 31%, країни, що не входять в зону євро, - мінус 18%).

За перше півріччя 2019 р обсяг замовлень, що надійшли на поставку харчового обладнання в цілому виявився на 12% нижче за показник за аналогічний період попереднього року (всередині країни - мінус 10%, з-за кордону - плюс 11%).

У сегменті пакувальних машин (за винятком машин для упаковки напоїв) обсяг замовлень, що надійшли в червні знизився на 11% в порівнянні з показником попереднього року. Усередині країни кількість замовлень зросла на 31% в порівнянні з відповідним показником минулого року. Надходження замовлень з-за кордону збільшилася на 7%. При цьому надходження замовлень з країн зони євро збільшилася на 3%, а кількість замовлень з країн поза зоною євро виросло на 8%. За перше півріччя 2019 р обсяг надходження замовлень в секторі пакувальних машин (за винятком машин для упаковки напоїв) в цілому скоротився на 1% в порівнянні з попереднім роком (всередині країни - плюс 27%, з-за кордону - мінус 4%).

Джерело: VDMA

 

сайт создан компанией web дизайн