Новини

Kiefel перегрупуює пакувальний бізнес

Німецька машинобудівна компанія Kiefel, що входить в групу Bruckner, повідомила про реструктуризацію свого підрозділу упаковки. Для цього машинобудівна компанія, що випускає установки з переробки полімерних плівок, має намір об'єднати всі сегменти бізнесу, пов'язані з упаковкою, в одне пакувальне підрозділ Packaging Division. У підрозділ увійдуть виробництво в Фрайлассінг (Німеччина), а також недавно придбані підприємства Mould & Matic (Міхельдорф, Австрія) і Bosch-Sprang (Спранг-Капелі, Нідерланди). Всі вони будуть діяти під маркою Kiefel Packaging.


Нове бізнес-підрозділ буде складатися з чотирьох спеціалізованих груп (Teams). Група Tray-Team буде працювати під Фрайлассінг (Німеччина) і зосередиться на технології випуску сталевих стрічкових ножових штампів для виробництва лотків. Вона розширить свою компетенцію і асортимент продукції, охоплюючи не тільки машини, але також розробку продуктів, автоматизацію і інструменти.
Група Cup-Team (Міхельдорф, Австрія) займеться технологією обробки на місці термоформования при виробництві стаканчиків.
Група Bottle-Team, також розташована в Міхельдорф (Австрія), буде спеціалізуватися в області технологій лиття під тиском, а також лиття пластмас з роздуванням і розтягуванням. Завдяки цим технологіям Kiefel пропонує комплексну платформу для виробництва якісних пляшок.
Крім цього, Kiefel створить технічну групу Tech-Team (Спранг-Капелі, Нідерланди), яка буде надавати послуги незалежно від застосовуваної технології, в тому числі надавати допомогу в області розробки продукції, досліджень і розробок, дослідження матеріалів, аналізу та моделювання продукції.
У кожній групі Kiefel поєднує великі знання всіх експертів пакувального підрозділу. Клієнти отримують вигоду від комплексних рішень, які обробляє одна команда експертів. Слідуючи цьому колективному підходу, все виробництва будуть діяти під однією назвою. Тому компанії Mold & Matic Solutions GmbH і Bosch Sprang BV були перейменовані в Kiefel Packaging GmbH і Kiefel Packaging BV відповідно.

сайт создан компанией web дизайн