АРХИВ НОВОСТЕЙ МАЙ 2019

31.05.2019

п'ятницяНабрали чинність деякі положення Закону України «Про житлово-комунальні послуги»

У зв’язку з набранням чинності з 01.05.2019 деяких положень Закону України «Про житлово-комунальні послуги» та змін  в порядок поводження з побутовими послугами (постанова Кабінету Міністрів України від 27 березня 2019 року № 318) на сайті Мінрегіону було оприлюднено деякі пояснення.

31.05.2019

п'ятниця


WWF запустив стрім з полімерною пляшкою, що розкладається

Всесвітній фонд дикої природи (WWF) запустив трансляцію відео з полімерною пляшкою, яка розкладається в реальному часі. Стрім буде вестися 450 років - саме стільки часу їй буде потрібно для того, щоб розкластися повністю.
30.05.2019

четвер

Smurfit Kappa інвестує в целюлозно-паперовий комбінат Roermond

У відповідь на зростаючі потреби в паперовій упаковці, Група Smurfit Kappa продовжує розширювати виробництво паперових виробів, інвестуючи в свій флагманський целюлозно-паперовий комбінат Roermond в Нідерландах.

Детальніше>>

29.05.2019

середа

Фаворити Успіху - 2018

12 червня 2019 року в івент-холі Freedom відбудеться XVI урочиста церемонія нагородження переможців українського рейтингу народних переваг «Фаворити Успіху - 2018»

На 16-й церемонії нагородження будуть вручені нагороди більше ніж 80 торговим маркам товарів та послуг, столичним закладам, ЗМІ, а також новим зіркам українського шоу-бізнесу.

Детальніше>>

28.05.2019
вівторок

13-та конференція ПАКУВАЛЬНА ІНДУСТРІЯ

Керівник відділу продажів компанії АЛЕФ візьме участь у конференціі ПАКУВАЛЬНА ІНДУСТРІЯ з доповіддю "Полімери, нові технології та можливості".  Компанія Алеф - займається виготовленням гнучких фотополімерних форм - кліше для флексографії, для друку на всіх типах пакувальних матеріалів.

 

28.05.2019

Dow відкриває представництво в Білорусі

Компанія Dow відкриває офіс в Мінську, Білорусь. Присутність Dow в Білорусі дозволить збільшити зростання бізнесу, зміцнити відносини з замовниками і реалізувати нові можливості в даному регіоні.
27.05.2019
понеділок
Bühler представляє в Ганновер Мессе готові до роботи блокчейн-рішення

На стенді Microsoft в Ганновер Мессе Бюлер впроваджує передові технології для підвищення стандартів безпеки харчових продуктів. Laatu - це революційна технологія для зменшення мікробного забруднення в сухих продуктах, а також Tubex Pro, інтелектуальна, самооптімізуюча система ваг. Ці рішення підключені до платформи IoT компанії Bühler Insights, щоб забезпечити нову ступінь простежуваності і прозорості в харчовому ланцюжку.

Детальніше>>

 

24.05.2019
п'ятницяWPO визначає кращу упаковку в світі під час Церемонія WorldStar в Празі
 
Понад 350 чоловік взяли участь у презентаціях та гала-вечері  WorldStar, найважливішому глобальному конкурсі упаковки у світі, організованому WPO (World Packaging Organization - www.worldpackaging.org) і організованим членом WPO, SYBA Obalovy Institut - Інститут упаковки Чеської Республіки. Церемонія відбулася в рамках програми WPO в Празі, яка також включала 1-е засідання Правління 2019 року, зустрічі виконавчих і робочих груп.
23.05.2019
четвер


Роль химической переработки полимерных отходов
Пьер Бенабидес из Eco Entreprises Quebec (ÉEQ, Канада) рассматривает ситуацию и задает вопрос: приведет ли молекулярная или химическая переработка полимерных отходов к революции в отрасли? Если миллиарды инвестиций, объявленных владельцами торговых марок и нефтехимическими компаниями за последний год, являются каким-либо намеком, похоже, что новаторские решения проблемы переработки отходов полимеров не за горами.
22.05.2019
середаОтношение к РОП для упаковки в США

19 апреля 2019 г. в США была опубликована статья Чаза Миллера «Компании по утилизации отходов и РОП».

«Заставь производителей продукции платить» звучит как простое решение проблем переработки отходов упаковки, и производители, в соответствии с принципом расширенной ответственности производителя (РОП), должны забрать их или, по крайней мере, заплатить за их переработку.

Подробнее>>

21.05.2019

вівторок


TAROPAK 2019

Протягом декількох десятиліть Польща є одним з найбільших ринків пакувальної промисловості в Європі. Традиція організації Познанської виставки для виробників і постачальників пакувальних технологій, маркування та рішень, що дозволяють підприємствам вирішувати логістичні задачі, існує вже понад сорок років.

Детальніше>>

20.05.2019

понеділок

Цифровізація пакувальних операцій

Щоб отримати максимальну вигоду із цифрової революції, комунікація по всьому ланцюжку створення вартості повинна бути ефективною й точною на рівні одиниць, коробок і піддонів. Щоб заощадити компаніям час, витрати й ризики інтеграції при цифровізації своїх пакувальних операцій у бункерах, Markem-Imaje розробила масштабні комплексні рішення, які легко інтегруються, щоб допомогти виробникам максимізувати переваги від цифровізації.

Детальніше>>

17.05.2019
п'ятниця


Вручення нагород WPO
15 – 16 травня 2019 року в Празі відбулись чергові заходи Всесвітньої організації пакувальників – WPO (Клуб пакувальників, Асоціація українських пакувальників, є повним членом WPO з 1998 року). В рамках заходів пройшло засідання Ради директорів WPO та урочиста церемонія нагородження переможців конкурсу на кращу упаковку – World Star Award 2019.
14.05.2019
вівторок

13-та конференція ПАКУВАЛЬНА ІНДУСТРІЯ

25–26 вересня 2019 р. у PREMIER HOTEL LYBID відбудеться 13-та конференція ПАКУВАЛЬНА ІНДУСТРІЯ. Кожного року темою заходу є актуальна проблема, цікава широкому загалу пакувальників. Цього року це циклічна економіка пакування.

Детальніше>>

13.05.2019
понеділок


Гнучкість, компактність і дбайливе ставлення до ресурсів: тепер KHS також маркує банки
Більшість рішень про покупку приймаються безпосередньо в точці продажу: значення презентації продукту зростає, а привабливий зовнішній вигляд стає все більш важливим.

13.05.2019
понеділок


Білорусь пропонує заборонити використання неперероблюваної одноразової упаковки в ЄАЕС
Про це повідомив на прес-конференції заступник міністра природних ресурсів і охорони навколишнього середовища Олександр Корбут, передає кореспондент БЕЛТА.
«Білорусь вийшла з пропозицією при розгляді технічних регламентів у Євразійському економічному союзі заборонити використання одноразової упаковки з неперероблюваних матеріалів – тонких пластиків.


10.05.2019
п'ятницяЮвілейна FoodMaster & PrvivateLabel

Як налагодити міст між рітейлером і постачальником, розробивши дієві стратегії взаємодії? Про це на ювілейній міжнародній практичній конференції FoodMaster & PrvivateLabel-2019 говорили провідні фахівці галузі.

Детальніше>>

07.05.2019
вівторок


Полімер, який можна переробляти багато разів

Новий тип полімера можна буде переробляти багато разів. Вчені з Каліфорнійського університету в Берклі, США, розробили новий тип полімеру зі спеціальною хімічним зв'язком, завдяки якій матеріал можна легко відокремлювати від добавок, таких як антипірени і барвники, і переробляти. Про це повідомляє журнал Science.
06.05.2019
понеділок


Потрібно збирати в Євросоюзі більше ПЕТФ-пляшок, щоб досягти вмісту рециклату в розмірі 35%

Європарламент оголосив у кінці минулого місяця, що він введе нові законодавчі норми в рамках своєї стратегії щодо полімерів, яка до 2029 р. націлена на 90%-й рівень збору полімерних пляшок. Це відбувається на тлі прийнятого Єврокомісією в жовтні 2018 р. законодавчого акту, відповідно до якого в 2025 р. галузь повинна встановити мінімальний цільовий показник вмісту повторно переробленої сировини в полімерних пляшках у 35%.
03.05.2019
п'ятниця

Вийшов черговий випуск електронної газети WPO (Всесвітньої організації пакувальників


03.05.2019
п'ятниця
Успіх нових цифрових рішень на заході BOBST Label & Packaging Innovation

Унікальні інновації допоможуть друкарням і власникам брендів перетворити виробництво упаковки. Компанія BOBST та її партнери із проекту REVO задають нові стандарти швидкості виведення продукції на ринок, управління передачею кольору та безпеки харчових продуктів.

Детальніше>>

02.05.2019
четвер


Циркулярна економіка в дії! На заводі IMMER Group у Києві почала роботу сучасна рекупераційна станція

На заводі IMMER Group у Києві в промислову експлуатацію введено сучасну рекупераційну станцію, що виводить екологічну безпеку та ефективність виробництва на новий рівень. Повністю автоматизована система виключає викиди легких органічних сполук до навколишнього середовища та дає можливість повторно використовувати сировину в тому ж технологічному процесі.
02.05.2019
четвер


UPM Communication Papers планує скоротити обсяги виробництва крейдованого паперу з вмістом деревної маси в Німеччині

UPM планує повне закриття папероробної машини (ПРМ) 10 на заводі UPM Платтлінг в Німеччині, скорочуючи щорічні обсяги виробництва крейдованого паперу з вмістом деревної маси в Європі приблизно на 155 000 т. Виробництво паперу на заводських паперових машинах 1 і 11 планується продовжувати.

Детальніше>>

сайт создан компанией web дизайн