АРХИВ НОВОСТЕЙ ИЮНЬ 2019

27.06.2019

четвер


Заміна сирої нафти відходами полімерів
Neste досліджує використання полімерів відходів в якості сировини для палива, хімікатів і нових полімерів. Neste приступила до розробки проекту, націленого на використання зріджених полімених відходів в якості сировини для свого заводу з переробки копалин.

Детальніше>>

26.06.2019

середаУпаковка для косметики, яка підлягає вторинній переробці
Британська мережа універмагів John Lewis & Partners запустила пробну версію упаковки для косметики BeautyCycle, яка дозволяє учасникам програми лояльності John Lewis заробити 5 фунтів стерлінгів з будь-якої покупки, коли вони приносять порожню  упаковку від косметики або від засобів для догляду за шкірою від будь-якого бренду в магазин для утилізації.

25.06.2019

вівторокБіорозкладані пакети завдають шкоди грунту і не розкладаються роками

До такого висновку прийшли вчені, провівши експеримент завдовжки в три роки. Вони піддали різні види таких пакетів впливу грунту, солоної води і повітря.
Три роки тому вчені з Плімутського університету вирішили піддати екологічній перевірці пакети, що позиціонуються...

24.06.2019

понеділок


«Нова Пошта» зайнялася збором відходів для переробки

Оператор «Нова Пошта» запустив пілотний проект зі збору вторинної сировини і встановив контейнери для збору відходів у десяти своїх відділеннях у Києві. Про це повідомив на прес-конференції директор компанії Олександр Бульба.

20.06.2019

четвер


У Києві проектують сміттєпереробний завод, що перероблятиме 700 тис. тонн відходів на рік
Столиця планує збудувати сміттєпереробний комплекс, що матиме загальну потужність переробки 700 тис. тонн на рік і включатиме етап сортування. Як повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв, Київ має чіткі плани поступового відходу від технології захоронення як від застарілої та екологічно небезпечної методики.
 

19.06.2019

середа


13-та конференція ПАКУВАЛЬНА ІНДУСТРІЯ

Підтвердив свою участь у конференції Артем Дем'янов, директор з якості та сертифікації ПП «АВЕНТИН». Темою його доповіді буде «Участь упаковки в циркулярній економіці. Як це вплине на харчову безпеку упаковки»

Компанія АВЕНТИН - український виробник гнучкої упаковки з флексодруком для широкого спектру харчових та нехарчових товарів.

 

19.06.2019

середаУ Житомирі збудують сміттєпереробний завод, що вироблятиме еко-компост

ТОВ «МС Соціальний проект» будуватиме в Житомирі найбільший в Україні завод з переробки відходів потужністю 82 тисяч тонн на рік. Підрядником з реалізації проекту виступить хорватська компанія Тehnix. Загальний обсяг інвестицій у будівництво становитиме 7–10 млн євро.

19.06.2019

середаSchneider Electric розширює лінійку

Компанія Schneider Electric, світовий експерт з управління енергією, автоматизації, проектування і будівництва центрів обробки даних, представляє нову серію трифазних ДБЖ Easy UPS 3M з діапазоном потужностей від 60 кВА до 100 кВА (400В). З Easy UPS 3M легко забезпечити безперебійне живлення для різних навантажень, легко обслуговувати і ...

18.06.2019

вівторок


13-та конференція ПАКУВАЛЬНА ІНДУСТРІЯ

На конференції візьме участь Маковецька Ю. к.е.н. з "Інституту економіки природокористування та сталого розвитку" з доповіддю "Формування та реалізація циркулярної економіки в пакуванні в Україні"

Інститут створений у 2010 р. та діє з метою проведення наукових досліджень, спрямованих на отримання та використання ...

Детальніше>>

18.06.2019

вівторок


Держлісагентство: за І півріччя відтворено майже 36 тисяч гектарів лісів

За перше півріччя 2019 року лісогосподарські підприємства, що належать до сфери управління Державного агентства лісових ресурсів України, відтворили ліси на площі 35 852 гектари.

14.06.2019

п'ятниця

 13-та конференція ПАКУВАЛЬНА ІНДУСТРІЯ

Слабий В.Г., голова виконкому УКРПЕК, виступить з доповіддю "Директиви ЄС щодо циркулярної економіки в пакуванні (міні революція чи еволюція?)".

Українська Пакувально-Екологічна Коаліція була створена у 1999 році з метою об’єднання зусиль вітчизняних підприємств та імпортерів в сфері захисту інтересів виробників упаковки та товарів в упаковці, а також...

Детальніше>>

14.06.2019

п'ятниця

13-та конференція ПАКУВАЛЬНА ІНДУСТРІЯ

Компанія UNIVEST підтвердила участь у конференції ПАКУВАЛЬНА ІНДУСТРІЯ. Максим Заворотний, менеджер по роботі з клієнтами виступить з доповіддю
"Що цінують споживчі: найкращі рішення для товаріі food та non food".

Компанія «Юнівест» - один з лідерів у видавництві та поліграфії України. ...

Детальніше>>

14.06.2019
п'ятниця


FMCG Logistics Forum 2019
4 липня 2019 року лідери галузі транспортної та складської логістики, професіонали і практики, національні та міжнародні експерти, оператори ринку, постачальники рішень, послуг, техніки і інновацій зберуться для комплексної зустрічі на FMCG Logistics Forum 2019 «Логістика FMCG. Виробник - Постачальник - Перевізник - Рітейлер: стратегія успішної співпраці.

14.06.2019

п'ятниця


Sainsbury's відмовляється від полімерної упаковки для овочів і фруктів

Sainsbury's - перша британська мережа супермаркетів, яка відмовляється від полімерних пакетів для  фруктів, овочів і хлібобулочних виробів у всіх магазинах, пропонуючи покупцям паперові і багаторазові пакети з перероблених матеріалів.

Детальніше>>

13.06.2019

четвер
ANUTEC / PACKEX INDIA
13 - 15 вересня 2019 р. відбудеться 14-а Міжнародна виставка харчових та пакувальних технологій (Pragati Maidan, Нью Делі, Індія), що займає перше місце в Індії як за кількістю експонентів, так і за великою кількістю міжнародних учасників на групових та індивідуальних стендах. Серед 435 экспонентів – більше  половини (53%) закордонні компанії з 30 країн світу
12.06.2019
середа

13-та конференція ПАКУВАЛЬНА ІНДУСТРІЯ

Компанія МОНОПАК (м.Дніпро) виступить Срібним партнером конференції ПАКУВАЛЬНА ІНДУСТРІЯ.
Директор Шевченко В.П. та фахівці компанії візьмуть участь у конференції.
Компанія МОНОПАК є виробником гнучкої упаковки та sleeve етикеток з нанесенням повнокольорового друку ротогравюрним методом.


12.06.2019
середа

13-та конференція ПАКУВАЛЬНА ІНДУСТРІЯ

Директор компанії Хімічна Група Консалтінг, відомий в Україні та за ії межами фахівець Замотаєв П.В.  візьме участь у конференціі ПАКУВАЛЬНА ІНДУСТРІЯ з доповіддю «Полімерна упаковка - заборонити не можна використовувати (в контексті екологічних проблем)».

Хімічна Група Консалтінг займається продажем широкого асортименту плівкових матеріалів і сировини для ЛКМ зі складу в м.Києві, здійснює порізку плівок на необхідні формати, виготовляє термоформовані вироби з ПВХ, ПЕТ, ПС і жорстких ламинатів (блістер, коррекс, POS матеріали і т.д.).


12.06.2019

середа
Довгострокова ініціатива від Crown

Компанія приєднується до RE100 і зобов'язується перейти на 100% поновлювану електроенергію до 2050 року.

Як головний крок до виконання свого зобов'язання щодо ініціативи RE100, яка зосереджується на прискоренні переходу до нульових вуглецевих викидів  у глобальному масштабі, компанія Crown Holdings, Inc. (NYSE: CCK) (Crown) (www.crowncork.com) підписала 15-річна угоду про закупівлю...

11.06.2019
вівторок

13-та конференція ПАКУВАЛЬНА ІНДУСТРІЯ

Директор представництва компанії Dow Europe GmbH в Україні візьме участь у конференціі ПАКУВАЛЬНА ІНДУСТРІЯ з доповіддю «Нові вимоги до розробки пакування у контексті циклічної економіки».

Компанія Dow Europe GmbH є Генеральним партнером конференції.

Компанія Dow присутня в Україні більше 20 років і, покладаючись на багаторічний досвід науково-дослідницької діяльності і глобальну присутність, пропонує своїм замовникам широкий спектр базових і спеціалізованих пластиків, хімічної продукції для різних галузей промисловості, нафтогазової галузі, виробництва упаковки, будівництва, меблевої промисловості, кабельної промисловості, а також виробництва побутової техніки.

10.06.2019
понеділок

13-та конференція ПАКУВАЛЬНА ІНДУСТРІЯ

Підтвердив свою участь у конференціі ПАКУВАЛЬНА ІНДУСТРІЯ менеджер зі збуту (Упаковка та етикетування) компанії HENKEL Ярослав Брянцев.
Компанія HENKEL є партнером конференції.
Компанія «Хенкель» є світовим лідером у створенні інноваціям, провідних брендів та технологій у трьох бізнес-напрямках: Adhesive Technologies «Клейові технології», Beauty Care «Косметичні Засоби» та Laundry & Home Care «Засоби для прання та догляду за оселею».

10.06.2019

понеділокInnovia запускає «готові до переробки» плівки для бар'єрної упаковки

Innovia Films розробила нову серію прозорих високобар'єрних пакувальних плівок, перша з яких вже запущена в виробництво. Названа Propafilm Strata SL, вона була спроектована як окремий моноплівкове рішення для використання в ламінатних конструкціях.

Детальніше>>


07.06.2019

п'ятницяЕкспертний центр Bobst Manchester

Для розробки інноваційних комбінованих покриттів в Центрі компетенції Bobst Manchester була встановлена ​​лінія для нанесення покриттів CO 750
Експертний центр Bobst Manchester в області високобар’єрних матеріалів дозволяє проводити дослідження і розробки нових бар'єрних рішень для пакувальної галузі.

Детальніше>>

05.06.2019

середа

Магазин "без упаковки" в Люцерні змушений закритися

Гарна новина для пакувальників. За інформацією www.packaktuell.ch, не минуло й року після відкриття продуктового магазину під назвою «Unverpackt Luzern» ( «Люцерн без упаковки»), як він уже змушений закритися. Про це повідомила газета «Luzerner Zeitung».

04.06.2019

вівторок

 

Вийшов третій  номер журналу УПАКОВКА

В журналі:

- «Пакувальна індустрія» повертається до Києва
- Нагальні дії пакувальників
- Мрії, які збуваються (Aris)
- Екологія полімерної упаковки (Aventin)
- Весна українських пакувальників
- Маркетологи інформують…
- Упаковка та управління ланцюгами поставок
- Інновації в упаковці
- Упаковка, сприятлива для інновацій (Univest)
- Час суперможливостей (Pack Group)
- Наші ресурси для експорту української - продукції (Technocom)
- Рішення для екструзійних покриттів (Dow)
- Промислові роботи в лініях пакування (перспективи використання)
- Механізм привода натискної плити у штанцювальному пресі (методика синтезу)
- Циркулярна економіка в дії! (Immer Ukrplastic)
- Пакувальний тиждень у Празі
- Випробуй майбутнє флексографії (Open House 2019 W&H)
- Управління кольором при друку на упаковці
- Нові можливості флексодруку

ПЕРЕДПЛАТА НА ЖУРНАЛ УПАКОВКА

Детальніше>>

03.06.2019

понеділокSmurfit Kappa оголосила переможців конкурсу «Упаковка заради кращого майбутнього планети»
Група Smurfit Kappa підвела підсумки і оголосила переможців конкурсу дизайнерських рішень «Упаковка» заради кращого майбутнього планети».
Конкурс є ключовою частиною ініціативи Smurfit Kappa «Упаковка заради кращого майбутнього планети» (Smurfit Kappa Better Planet Packaging) спрямованої на створення колективної платформи для вирішення одного з найскладнішого завдання, ....

сайт создан компанией web дизайн