АРХИВ НОВОСТЕЙ ИЮЛЬ 2019

31.07.2019

середа

13-та конференція ПАКУВАЛЬНА ІНДУСТРІЯ

Вперше в конференції візьмуть представники Експертного центру діагностики та лабораторного супроводу "Біолайтс" - генеральний директор Мартиненко О., Начальник відділу мікробіологічних досліджень харчових продуктів, кормів та води Микитюк А.,  Начальник відділу аналітичних та фізико-хімічних досліджень Павлінчук В.

Генеральний директор у совїй доповіді "Важливість лабораторного контролю різних видів упаковки для харчових продуктів" розкаже про можливості лабораторії для проведення випробувань різних видів упаковки на безпечність для харчових продуктів.

26 вересня 2019 р. о 14-00 для учасників конференції буде організований виїзд та екскурсія до Експертного центру діагностики та лабораторного супроводу "Біолайтс" (Баришівка, Київська обл.).

Експертний центр діагностики та лабораторного супроводу «Біолайтс» спеціалізується на наданні послуг з лабораторної діагностики в ветеринарії та харчовій промисловості.

Команда спеціалістів та обладнання вищого європейського рівня дають можливість отримати лабораторну діагностику найсучаснішого рівня в Україні.

31.07.2019

середа


Sainsbury's відмовляється від полімерних пакетів на користь продуктових сумок
Британська мережа супермаркетів Sainsbury's повідомила про початок тестування продуктових сумок багаторазового використання в двох своїх магазинах. Мета полягає в повній відмові від полімерних пакетів для фруктів і овочів.

Детальніше>>

30.07.2019

вівторок

13-та конференція ПАКУВАЛЬНА ІНДУСТРІЯ

У конференції візьмуть участь генеральний директор "Флексорес" Жданов Г., директор з розвитку Мудрик О., комерційний директор Ткачук Д., технічний директор Бігус В.В., який виступить з доповіддю "Продукція «Флексорес» як складова ланка розвитку поліграфічного ринку України. Питання та перспективні рішення".

Також компанія Флексорес є партнером конференції ПАКУВАЛЬНА ІНДУСТРІЯ.

"Флексорес" - це український виробник високоякісних витратних матеріалів для флексографічного і глибокого способів друку. Наші технології виробництва продукції з сировинних компонентів (пігменти, смоли, плівкоутворювальні і т.д.) дозволяють надавати рішення будь-якої складності.

Наша місія - забезпечити комфортний і безпроблемний процес друку, запропонувавши оптимальні поліграфічні рішення для якісної і конкурентної друку!

30.07.2019

Вівторок


«Молокія» в оновленому дизайні!

Досконалість у кожній краплі, натуральність та свіжість
Відтепер на полицях легко та зручно можна знайти усі продукти компанії, адже дизайн паковання виконано у єдиному стилі. Стильний та лаконічний - він підкреслює свіжість, природність та натуральність

Детальніше>>

29.07.2019

понеділок

Партнерство під час K-2019: Braskem, Kautex Maschinenbau і Erema продемонструють циркулярну економіку в дії
На K-2019 Braskem надасть Kautex Maschinenbau свій інноваційний біополімерний поліетилен I'm green™ та PCR для виробництва тришарових пляшок з ПЕВП зі спіненим середнім шаром.

Детальніше>>


 

26.07.2019

п'ятниця


Европейские клиенты Tetra Pak начали пилотные тесты бумажных трубочек
Компания Tetra Pak® объявила о том, что ее европейские клиенты начали пилотные тесты бумажных трубочек для напитков на своих производственных площадках. В результате Tetra Pak стала первой компанией в упаковочной индустрии, представившей это решение на европейском рынке.

Детальніше>>

25.07.2019

четвер

Bosch продає Bosch Packaging Technology

Група Bosch планує продати свій бізнес із випуску пакувального обладнання, розташований у Вайблінгені (Німеччина), нещодавно зареєстрованій компанії, керованій фірмою CVC Capital Partners (CVC).

Детальніше>>

24.07.2019

cереда

 

Sidel приобретает COMEP, продолжая создавать свои формы и инструменты

 18 июля Sidel объявила о приобретении Cognac Moules Emballages Plastiques (COMEP), французского производителя и дизайнера форм для ПЭТ, что еще больше укрепило группу в производстве форм и оснастки.

Детальніше>>

23.07.2019

вівторок

«Гнучка упаковка» на Labelexpo Europe
Вперше в рамках Labelexpo Europe на тематичній секції «Гнучка упаковка» пройдуть живі демонстрації двох друкарських ліній - однієї звичайної і однієї цифрової - для виробництва гнучкої упаковки непрямого контакту.

 

Детальніше>>

22.07.2019

понеділок

13-та конференція ПАКУВАЛЬНА ІНДУСТРІЯ

Зареєструвалися та візьмуть участь у конференції представник компанії ТОСАФ МБС УКРАЇНА Головань І.Ю. та комерційний директор Носов А.О.

Компанія ТОСАФ МБС УКРАЇНА представляє продукцію Tosaf в Україні.  Tosaf займається розробкою і виробництвом високоякісних домішок, компаундів і барвистих сумішей для промисловості пластмас.


22.07.2019

понеділок


Розвиток системи роздільного збору сміття в Києві

У столиці розпочали втілювати пілотний проект із роздільного збору сміття.
Про це мер Києва Віталій Кличко написав на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook та оприлюднив відео про те, як Київ запроваджує європейські методики поводження з відходами.

Детальніше>>

19.07.2019

п'ятниця

13-та конференція ПАКУВАЛЬНА ІНДУСТРІЯ

Керівник відділу маркетингу ТБ Дніпропласт Муравченко А. виступить з доповіддю
"Світові тренди в полімернії упаковці для напоїв". Також ТБ Дніпропласт виступить партнером конференції.

Продукція компанії ТОВ ТД ДНІПРО ПЛАСТ - це полімерні вироби: преформа і кришка.


19.07.2019

п'ятниця

13-та конференція ПАКУВАЛЬНА ІНДУСТРІЯ

Група компаній Pack Group виступить партнером конференції. Менеджер ЗЕД Вороновський О.А. виступить з доповіддю "Час суперможливостей полімерної упаковки".

Основним напрямком діяльності групи компаній Pack Group: "Фірма Еліпс", "Кристал Гласс" і "ПакСтор" є розробка, впровадження та виробництво полімерної тари (флакони, банки, контейнера), упаковки, закупорювальні засоби і аксесуари для медичної, парфумерно-косметичної, харчової, аграрної і хімічної промисловості.


19.07.2019

п"ятниця

«Молочний альянс» модернізує заводи та готує випуск нових продуктів
Група компаній «Молочний альянс» в 2019 році планує інвестувати понад 200 млн грн в модернізацію заводів та очисні споруди, а також збирається розширити асортимент продукції, що випускається.

Детальніше>>

18.07.2019

четвер


Гриби, які їдять полімери
Полімерні відходи – одна з найбільших екологічних проблем нашого часу. І хоча заборона на соломинку – не той спосіб, у який ми збираємося її вирішити, люди в усьому світі шукають способи зменшити використання полімерів і пом’якшити наслідки відходів.

Детальніше>>

17.07.2019

середа

OPRL починає перегляд правил маркування відходів
Британська некомерційна компанія On-Pack Recycling Label (OPRL) розпочала перегляд своїх правил маркування, щоб привести їх у відповідність із прогресом у сфері послуг зі збирання та почати враховувати інфраструктуру переробки.

Детальніше>>

16.07.2019

вівторок

13-та конференція ПАКУВАЛЬНА ІНДУСТРІЯ
В конференції візьме участь директор виробництва СЕГЕЖА ОРІАНА УКРАЇНА Литвин Е.В.

Компанія СЕГЕЖА ОРІАНА УКРАЇНА є українським виробником паперових багатошарових мішків з друком для різних галузей промисловості.

16.07.2019

вівторок

Ініціатива Clariant Masterbatches
Ініціатива Clariant Masterbatches прагне зробити полімерну упаковку більш стійкою
• Пропозиція щодо вирішення сучасних проблем у пакувальній промисловості
• Встановлено чотири різних підходи

Детальніше>>

 

 

 

 

 

15.07.2019

понеділок


Amcor уклала угоду на 350 млн євро на продаж заводів гнучкої упаковки у Великій Британії та Ірландії
Amcor Plc погодилася продати три колишніх заводи Bemis у Великій Британії та Ірландії американській приватній інвестиційній фірмі Kohlberg & Co. за 394 млн доларів (347 млн євро) у рамках процесу придбання пакувального гіганта, розташованого в Neenah (штат Вісконсін, США).

Детальніше>>

12.07.2019

п'ятниця

13-та конференція ПАКУВАЛЬНА ІНДУСТРІЯ
Від компанії Техноком у конференції зареєструвалися два учасника - директор комппанії Петренко С.Д. та менеджер з маркетингу Кривошей О.С.

Компанія Техноком є СРІБНИМ партнером конференції.

Компанія Техноком працює на ринку України з 1994 року і займає лідируючі позиції в області розробки і виробництва концентратів для фарбування і модифікації термопластів. На даний час клієнтами компанії є понад 500 фірм в Україні, РФ Білорусі, Молдові, Казахстані, Литві, Польщі і Великобританії. З постійно діючого складу-магазину компанія реалізує понад 30 найменувань добавок, що модифікують і 60 найменувань концентратів стандартних кольорів. Надає послуги з індивідуального підбору відтінків.

12.07.2019

п'ятниця

13-та конференція ПАКУВАЛЬНА ІНДУСТРІЯ
У конференції візьме участь директор ТОВ МНВП "Аріс"Лтд Титаренко Євген Миколайович.

ТОВ МНВП "Аріс"Лтд - генератор новинок на рынку гнучкої упаковки в і з 1992 року. Виготовляє як індивідуальну упаковку з ротогравюрним друком, так і пакети універсального розміру в асортименті.


12.07.2019

п"ятниця

DOMO Film Solutions і нові стійкі плівки Nyleen™
DOMO Chemicals, провідна інтегрована компанія з виробництва високоякісних матеріалів, підкреслює своє становище одного з основних постачальників рішень для нейлонових плівок у Європі, перейменовуючи свій бізнес, у даний час відомий як cfp flexible packaging  S.p.A., у DOMO Film Solutions S.p.A.

Детальніше>>

11.07.2019

четвер

Кабмін пропонує створити окреме відомство з управління відходами
Кабінет міністрів України пропонує Верховній Раді створити окреме відомство з управління відходами. Про це свідчить урядовий законопроект №10411 «Про управління відходами», зареєстрований в парламенті 2 липня.

Детальніше>>

10.07.2019

середа

Испытание схемы возврата депозита пластиковых бутылок в Великобритании началось
Норвежская многонациональная корпорация по решениям для переработки отходов TOMRA заключила партнерское соглашение с британским Co-op, занимающимся розничной торговлей

Детальніше>>

09.07.2019

вівторок


Google Express стає зеленим з ізраїльською упаковкою, придатною до компостування
У даний час Google Express пропонує надійне ізраїльське пакувальне рішення як економічну без вмісту полімерів альтернативу сотням роздрібних продавців і брендів на своїй торговій платформі в США.

Детальніше>>

08.07.2019

понеділок

PepsiCo робить кроки по скороченню полымерних відходів на звалищах
PepsiCo, Inc сьогодні оголосила, що LIFEWTR буде упакована в 100% rPET (перероблений поліетилентерефталат), а газована вода більше не буде упаковуватися в полімерну упаковку.

Детальніше>>

05.07.2019

пятница

 

Borealis та Erema партнери для підвищення можливостей в переробки полімерів
Два австрійські гравці -  виробник поліолефінів Borealis і постачальник обладнання для утилізації Erema підписали лист про наміри про поглиблення співпраці в галузі механічної переробки.

Детальніше>>

04.07.2019

 


АНТИМОНОПОЛЬНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ НАДАВ 36 СУБ'ЄКТАМ ГОСПОДАРЮВАННЯ РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ВИКОРИСТАННЯ СЛІВ «ЕКО», «ОРГАНІК» ТОЩО В МАРКУВАННІ ПРОДУКЦІЇ
Антимонопольний комітет України (далі – «АМКУ») надав 36 суб'єктам господарювання (далі – «Компанії») обов'язкові до розгляду рекомендації щодо припинення порушення законодавства про захист від недобросовісної конкуренції шляхом введення споживачів в оману.

Детальніше>>

03.07.2019

середа


13-та конференція ПАКУВАЛЬНА ІНДУСТРІЯ

На конференцію зареєструвалися учасники від ЖИДАЧІВСЬКОГО ЦЕЛЮЛОЗНО-ПАПЕРОВОГО КОМБІНАТУ. У роботі конференції візьмуть участь Панченко Максим Ігорович - директор з продажів та Долинська Галина Йосипівна - керівник департаменту якості та сертифікації.

Жидачівський целюлозно-паперовий комбінат (ЖЦПК) – інтегрований комплекс з виробництва упаковки і паперово-картонних матеріалів і виробів. Історія комбінату нараховує 65 років діяльності у паперовій промисловості України.

03.07.2019

середа

Дві третини фірм, залучених до Plastic Pledge, що не досягли прогресу

Дві третини фірм, які взяли на себе зобов'язання в минулому році позбутися непотрібних одноразових полімерів, не показали ніякого прогресу.

Детальніше>>

 

02.07.2019

вівторок


Schneider Electric запускає першу в Мексиці розумну фабрику з використанням інноваційних рішень EcoStruxure™

Компанія Schneider Electric, світовий експерт з управління енергією і автоматизації, відкрила першу розумну фабрику в Мексиці.

Детальніше>>

 

 

01.07.2019

понеділок


Комплексне рішення для ринку
Найбільший завод мінеральних вод Вірменії ЗАТ «Джермук Груп» завдяки співпраці з KHS розширив свої потужності по фасуванню води в скляні і ПЕТ-пляшки, а також отримав можливість швидше реагувати на зростаючий попит як усередині країни, так і за її межами. Адже однойменну воду вже давно можна купити в Європі, США або на Близькому Сході. Історія успіху почалася багато років тому і недавно поповнилася новою главою при вирішенні проблем з етикетками.

Детальніше>>

сайт создан компанией web дизайн