АРХИВ НОВОСТЕЙ АВГУСТ 2019

 

30.08.2019

п'ятниця


VDMA: нерівномірний розвиток харчового і пакувального машинобудування в червні
За інформацією Німецького союзу машинобудівників VDMA, обсяг замовлень, що надійшли в сегментахі харчового і пакувального обладнання в реальному обчисленні збільшився в червні 2019 року на 1% в порівнянні з показником за аналогічний період попереднього року.

Детальніше >>

29.08.2019

четвер

Выставка промышленного оборудования, металлообработки, литья и энергетики!

С 25 по 27 сентября в парке развлечений «Лавина» состоится Международная выставка промышленного оборудования, металлообработки, литья и энергетики.

Подробнее>>

28.08.2019

середа


Виробничий рубіж PROSEAL

Спеціаліст з герметизації лотков PROSEAL відзначає виробничий рубіж, виготовлену та продану машину для герметизації лотків, із серійним номером 5000.
Перша машина для герметизації лотків  Proseal була підготовлена у травні 1998 року і тепер відома як GTR.

Детальніше>>

27.08.2018

вівторок


Новий завод по переробці відходів Smurfit Kappa
Smurfit Kappa відкрив новий завод по утилізації відходів у Тоскані, Італія, тим самим розширивши свій бізнес з переробки макулатури в регіоні.
На Smurfit Kappa Marlia буде обробляти близько 15 тис. тонн макулатури на рік, але очікується, що наступного року ця кількість зросте до 25 тис. тонн.

Детальніше>>

23.08.2019

п'ятниця


Один місяць до початку

25 вересня 2019 р. Клуб пакувальників України та Інформаційно-аналітичний центр «Упаковка»  приймуть учасників ХІІІ міжнародної науково-практичної конференції «Пакувальна індустрія (циклічна економіка в пакуванні)», що пройде у конференц-залі «Галицька» PREMIER HOTEL LYBID.

Детальніше>>

22.08,2019

четвер

Електричні газові датчики на основі паперу (PEGS)
Дослідники з Імперського коледжу в Лондоні, які розробили PEGS, створили сенсори, надрукувавши вугільні електроди на легкодоступному целюлозному папері.

Детальніше>>

21.08.2019

cереда

Чи такий вже безпечний екопосуд?
Виробники чашок на основі бамбукового волокна стверджують, що їхня продукція екологічна, може бути багато разів використана, при цьому здатна до біорозкладання.

Детальніше>>

 

06.08.2019

вівторок


Відсьогодні в Україні почали діяти нові правила маркування продуктів
 
В Україні почали діяти нові правила маркування продуктів. Тож з сьогоднішнього дня в Україні поступово будуть змінюватися етикетки товарів у магазинах.

Зазначимо, Верховна рада України 6 грудня 2018 року схвалила в другому читанні законопроект № 8450 "Про інформацію для споживачів про харчові продукти".

05.08.2019

понеділок

 

Вийшов четвертий номер журналу УПАКОВКА

В журналі:

ПЕРЕДПЛАТА НА ЖУРНАЛ УПАКОВКА

Детальніше>>

05.08.2019

понеділок

Колективний стенд українських пакувальників

Клуб пакувальників організовує колективний стенд українських пакувальних компаній на виставці TAROPAK 2019, яка буде проходити з 30 вересня по 3 жовтня 2019 р. у м. Познань, Польща.

Запрошуємо зацікавлені компанії взяти участь у роботі українського стенду на виставці.

Детальніше>>

02.08.2019

п'ятниця


Huhtamaki почав випускати паперові трубочки в Північній Ірландії

Компанія Huhtamaki відкрила завод з випуску паперових трубочок у Північній Ірландії. Завод розташований в Антрім. У найближчі роки кількість працівників на підприємстві сягне 100 осіб.
На даний час завод виробляє паперові трубочки, але в майбутньому розширить асортимент паперових пакувальних виробів.

Детальніше>>

01.08.2019

четвер

13-та конференція ПАКУВАЛЬНА ІНДУСТРІЯ

Вперше в конференції візьме участь виконавчий директор Британської асоціації упаковки для харчових продуктів Мартін Кірш, розкаже у своїй доповіді "Закони про упаковку харчових продуктів та вимоги відповідальності виробника, необхідні українському пакувальному бізнесу для виходу на ринки ЄС" дуже актуальні та практичні речі.

 

 

 

 

 

01.08.2019

четвер


Здійснюємо зміни разом
До виставки K 2019 Kautex Maschinenbau представляє концепцію сталого екологічного розвитку

Виставка пластмас, яка відбудеться в цьому році в Дюссельдорфі, проходить під знаком економіки замкнутого циклу. Актуальні питання утилізації та сталого екологічного розвитку поряд з цифровизацией стали центральними темами галузі.

Детальніше>>

 

 

сайт создан компанией web дизайн