АРХИВ НОВОСТЕЙ АПРЕЛЬ 2019

26.04.2019
п'ятниця


UPM Communication Papers планує скоротит обсяги виробництва крейдованого паперу з вмістом деревної маси в Німеччині
UPM планує повне закриття папероробної машини (ПРМ) 10 на заводі UPM Платтлінг в Німеччині, скорочуючи щорічні обсяги виробництва крейдованого паперу з вмістом деревної маси в Європі приблизно на 155 000 т. Виробництво паперу на заводських паперових машинах 1 і 11 планується продовжувати.
25.04.2019
черверМІЖНАРОДНИЙ ФОРУМ ГЛОБАЛЬНОЇ MASTERBATCH ПРОМИСЛОВОСТІ У ВІДНІ ЦЬОГО ВЕРЕСНЯ

32-я конференція AMI Masterbatch Conference пройде в готелі Austria Trend Hotel Savoyen, у Відні, Австрія, з 10 по 12 вересня 2019 року. Цей захід зарекомендував себе як регулярний міжнародний форум для світової індустрії мастербатчей, що привертає більше 150 відвідувачів щороку.

24.04.2019

середа 

 Більшість латвійців підтримують введення депозиту тари
Переважна більшість латвійців підтримують введення системи депозиту тари, показало опитування Kantar TNS серед жителів від 18 до 60 років.

Детальніше>>

23.04.2019

вівторок

Колективний стенд українських пакувальників

Клуб пакувальників організовує колективний стенд українських пакувальних компаній на виставці TAROPAK 2019, яка буде проходити з 30 вересня по 3 жовтня 2019 р. у м. Познань, Польща.

Запрошуємо зацікавлені компанії взяти участь у роботі українського стенду на виставці.

Детальніше>>

22.04.2019

понеділок 

Cosmo Films представляє плівки з високим бар’єром CPP

Компанія Cosmo Films, світовий лідер у виробництві спеціальних плівок для гнучкої упаковки, ламінування та маркування, а також синтетичного паперу, недавно представила поліпропіленову плівку CPP для паковань, що потребують високого волого-кисневого бар’єру й високої клейкості.

Детальніше>>

19.04.2019

п'ятниця

 

 Київський КПК отримав сертифікат Халяль на картон тарний, папір для гофрування, гофрокартон і вироби із нього
На прохання наших клієнтів, які постійно розширюють ринки збуту своєї продукції у нашій гофротарі та прагнуть відповідати стандартами країн – споживачів, Київський КПК пройшов сертифікаційний аудит на відповідність вимогам стандарту «Халяль». 

Детальніше>>

19.04.2019

п'ятниця

 

5 000 закупівельників продовольства зберуться на Ukrainian Food Expo 2019!

Єдиний в Україні “продовольчий хаб” цієї осені об’єднає усіх гравців українського ринку та міжнародних закупівельників з понад 50 країн світу.

Детальніше>>

 

18.04.2019

четвер

Aldi вводить рекомендації з розділення відходів для споживачів
 
Німецькі мережі супермаркетів-дискаунтерів Aldi Nord і Aldi Süd розміщують на всіх товарах власних торгових марок доступну довідкову інформацію про правильне розділення пакувальних відходів.

Детальніше>>

18.04.2019

четвер

 

 

 

Нові правила

У Європейському союзі заборонять продавати продукцію подвійної якості. Європарламент затвердив норми, згідно з якими товари, що продаються під однією і тією ж маркою і в одній і тій же упаковці, повинні мати однаковий склад.

Детальніше>>

17.04.2019

середа

HUHTAMAKI ЗАПУСКАЄ гнучку упаковку BLUELOOP

Світовий лідер з упаковки для харчових продуктів і напоїв Huhtamaki випускає blueloop, нову лінійку гнучкої упаковки, придатної для вторинної переробки, з мономатеріалу ПП, ПЕ та паперу.

Детальніше>>

16.04.2019

вівторок

Заходи на IFFIP 2019 пройшли, робота продовжується

10-12 квітня відбулась виставка ПакЕкспо, в рамках якої Клуб пакувальників разом з КМКЯ та своїми партнерами компаніями УкрПЕК, DOW, Coca Cola, Camozzi провів низку інформаційних заходів, які викликали суспільний інтерес.

 

 

 

Детальніше>>

16.04.2019

вівторок

Полиэтиленовые пакеты оказались экологичнее бумажных: Исследование
Отметим, что в исследовании речь не идет о загрязнении водных биомов с этой точки зрения, полимерная тара все еще остается худшей возможной альтернативой. В нем анализируется влияние производства такой тары на климат, озоновый слой, затраты воды, загрязнение воздуха при производства и т.д.

Подробнее>>

16.04.2019

вівторок


ЄС заборонив одноразовий полімерний посуд з 2021 року
Депутати Європарламенту схвалили законопроект, що забороняє виробництво і продаж окремих видів полімерних виробів одноразового використання з 2021 г. За відповідний документ проголосували 560 парламентаріїв, проти - 35 депутатів, ще 28 членів парламенту утрималися.

15.04.2019

понеділок


Україна розширила список заборонених товарів з РФ

Кабінет міністрів розширив перелік товарів із Російської Федерації, на постачання яких введено ембарго, включивши до нього банки для консервування, пляшки і скляні ємності для харчових продуктів і напоїв.

12.04.2019
п'ятниця

 Останній день роботи IFFIP 2019

Запрошуємо всіх зацікавлених фахівців відвідати конференцію молодих вчених НОВІТНІ ТЕХНОЛОГІЇ ПАКУВАННЯ. Це майданчик, де можна дізнатися про останні розробки молодих науковців - пакувальників, унікальна можливість поспілкуватися. Ми на вас чекаємо у конференц залі № 1 (вхід 1А) Міжнародного виставкового центру (Броварський проспект 15) об 11-00.

11.04.2019
четвер

Віншування переможців «Найкращі зразки української упаковки»

11 квітня о 14-00 запрошуємо в конференц зал № 1 Міжнародного виставкого центру на урочисту церемонію нагородження переможців XXI Всеукраїнських конкурсів "Українська зірка упаковки", "Українська етикетка" та "Упаковка майбутнього". Саме тут можна побачити найкращі взірці упаковки та етикетки українського виробництва та замовити їх для своєї продукції.

Чекаємо на вас. Участь безкоштовна. Зареєструватися

11.04.2019
четвер

Інноваційний майданчик «Українські пакувальники виробникам харчових продуктів та напоїв»

11 квітня об 11-00 в конференц залі № 1 Міжнародного виставкого центру відбудеться інноваційний майданчик "Українські пакувальники виробникам харчових продуктів та напоїв". Представники лідерів пакувальної індустрії, компаній АВЕНТИН, IMMER GROUP, Студіопак, Юнівест Маркетинг будуть розповідати про найсучасніші та найефективніші види паковання для харчових продуктів. Якщо ваша компанія - виробник продуктів харчування - це саме той майданчик, де ви дізнаєтесь чи правильно підбираєте упаковку для своїх товарів, чи дійсно вона захищає ваш товар від псування та підробок. Чекаємо на вас. Участь безкоштовна. Зареєструватися

10.04.2019
середа

Форум IFFIP 2019 почав свою роботу

Сьогодні, 10.04.2019 р. розпочав свою роботу форум харчової промисловості та упаковки IFFIP 2019. Експоненти - виробники пакувальних матеріалів, тари та упаковки, пакувального обладнання чекають Вас на своїх стендах...

10.04.2019
середа

 ЗАПРОШУЄМО на IFFIP

10.04.2019 р. починаэ свою роботу форум харчовоъ промисловосты та упаковки IFFI 2019.

О 14-00 запрошуємо на дискусійну платформу "Від використаної упаковки до вторинної сировини". Від нашої позиції залежить чи буде впроваджено в Україні податок на упаковки, чи європейська практика - відповідальний бізнес налагодить систему збору та сортування відходів. Запрошуємо

Стенд Клубу пакувальників 1А221. Чекаємо на Вас.

09.04.2019

вівторок


Вийшов другий номер журналу УПАКОВКА

В журналі:

- Бізнес – це гімнастика для розуму
- Відвертість та чесність – їх пріоритет
- Маркетологи інформують…
- Сучасні тренди розвитку пакування
- Нова економіка полімерів
- Стретч-плівка для кріплення вантажу (інноваційний контроль якості)
- Фарби для ротодруку від «Флексорес»
- Новий рівень друку
- Архітектура формних флексоінновацій
- Промислові роботи в лініях пакування (перспективи використання)
- Дозувально-фасувальні машини
- «Друге життя» пляшки з ПЕТФ
- Сяйво українських зірок (нотатки з ХХІ конкурсу)

Детальніше>>

08.04.2019

понеділок

IMMER Group прискорює цифрову трансформацію бізнесу за допомогою платформи Dynamics 365 від Міcrosoft

Найбільший український виробник гнучких пакувальних матеріалів, плівок і етикеток –  компанія IMMER Group – запустив проект комплексної цифрової трансформації бізнесу. 

Детальніше>>

08.04.2019

понеділок

 

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦЯ

Клуб пакувальників України повідомляє, що голосування на визначення упаковки, яка отримає Приз глядацьких симпатій, закінчено. Дякуємо всім, хто долучився до голосування. Ваша думка важлива, перш за все українським виробникам упаковки. Бо всі вони працюють для вас - для споживачів. Цього року Приз глядацьких симпатій виборола упаковка Flat bottom bag виробництва компанії АРІС (Харків).
ЗАПРОШУЄМО переможців та всіх бажаючих на урочисте віншування переможців 11.04.2019 о 14-00, конференц зала № 1 (вхід 1А) Міжнародного виставкового центру (Броварський проспект 15) зареєструвавшись за посиланням
https://docs.google.com/…/1Yaj4p3yM8Hi7NCaXb0tZYCyqnWY…/edit.

04.04.2019

четверг

Компания Dow завершила отделение от холдинга DowDuPont

1 апреля компания Dow успешно завершила своё отделение от холдинга DowDuPont, став более целенаправленной и оптимизированной ведущей компанией в области наукоемких материалов по трём перспективным направлениям: упаковочная индустрия, инфраструктура и потребительские товары.

Подробнее>>

03.04.2019

середа

Німецькі піддони і Brexit

До цих пір неясно, чи буде Brexit перенесений з кінця березня на кінець червня, але вже йде підготовка до сценарію без угод. Наприклад, за інформацією www.verpackungsrundschau.de, дерев'яна тара і піддони без попередньої обробки і маркування IPPC більше не можуть бути імпортовані з ЄС до Великобританії.

Детальніше>>

02.04.2019

вівторок

Реакція на прийняття директиви ЄС про одноразові полімерні вироби
27 березня 2019 р. Європейський парламент затвердив Директиву щодо одноразових полімерних виробів. Із 2021 р. заборонено виробництво та продаж одноразових полімерних столових приборів...    

Детальніше>>

01.04.2019

понеділок

Запрошуємо на PlastExpoUA

2-4 квітня 2019 р. у Міжнародному Виставковому Центрі  пройде виставка PlastExpoUA. Редакція журналу "Упаковка" запрошує відвідати наш стенд, де можна ознайомитись із журналами "Упаковка", новими книгами, оновленими збірками баз даних підприємств, отримати консультації. ЧЕКАЄМО на нашому стенді Р11.4.

01.04.2019

понеділок

Sealed Air набуває бізнес MGM з випуску гнучкої упаковки

Компанія Sealed Air, відомий виробник пакувальних рішень, має намір придбати бізнес з випуску гнучкої упаковки філліпінскої фірми MGM. Сума угоди не підлягає розголошенню.                                  Детальніше>>

сайт создан компанией web дизайн