НОВОСТИ

Syntegon Technology демонструє стійку систему упаковки для порошкової продукції

В зв’язку з перенесенням виставки interpack 2020, Syntegon Technology представить систему пакування для порошкоподібних продуктів із абсолютно новими можливостями в Інтернеті на своєму віртуальному шоу. Система приносить ряд нових переваг: вертикальна форма SVE 3220 Doy Zip, машина для заповнення та герметизації тепер може використовувати одноразові полімерні та паперові мономатеріали. По-перше, пакувальний модуль  Elematic 2001 WAH може використовувати гофровані заготовки, виготовлені з трав'яного волокна. "Ми приділяємо пильну увагу стійкості та дотримуємось підходів «кругової економіки»  які відображаються в машинах, які ми показуємо на нашому віртуальному шоу. Syntegon Technology прагне забезпечити інтелектуальні рішення для упаковки протягом усього машинного циклу», - пояснює П'єр Хамелінк, директор глобального бізнесу, стратегії розвитку ринку та стабільності харчових продуктів  компанії Syntegon Technology у м. Верт, Нідерланди.


Поєднання SVE 3220 Doy Zip і Elematic 2001 
Syntegon Technology пропонує широкий спектр пакувальних рішень для програм будь-якого типу. На своєму віртуальному шоу компанія продемонструє комплексну систему пакування та упаковки, яка відповідає потребам виробників порошкоподібних продуктів, таких як суміші для приготування хлібобулочних виробів та тортів, молочний порошок, дитяче харчування, кава чи борошно. SVE 3220 Doy Zip та Elematic 2001 відрізняються високим рівнем гнучкості та продуктивності. Завдяки наповненню пакету до 80 % на SVE 3220 DZ виробникам порошкоподібної продукції буде потрібно менше плівки для упаковки однакової ваги продукту, тим самим зменшуючи витрату пакувального матеріалу та сприяючи стійкості. Як частина системи, Elematic 2001 запаковує 16 упаковок на хвилину, причому кожен корпус містить п'ять наповнених порошком пакетів. Оскільки обидві машини можуть одночасно працювати, Syntegon пропонує рішення, яке підтримує виробників у їхніх зусиллях щодо забезпечення стійкості.


Мономатеріали для переробки для всіх видів вертикальної упаковки
Верстат SVE 3220 Doy Zip з вертикальною формою заповнення отримав значне оновлення з точки зору стійкості. Зараз виробники можуть обробляти стійкі мономатеріали на основі поліолефіну, а також паперову упаковку, що дозволяє їм упаковувати свою продукцію в найпопулярніші види пакетів, а саме: подушка, gusset пакет, з пласким дном,з  кутовим ущільненням та пакети Doy (Zip). Мономатеріал на основі поліолефіну може бути перероблений піролізом та повторно використаний для упаковки  харчових продуктів, тоді як матеріали на паперовій основі можуть бути перероблені через потік макулатури. Залежно від продукту та специфіки плівки, існуючі машини Doy Zip від Syntegon можуть бути дооснащені комплектами оновлення для моно плівок.

Загальна продуктивність та гнучкість SVE 3220 Doy Zip покращена: тепер можлива висота пакету до 320 мм, а зміна формату займає лише 30 хвилин. Машина досягає швидкості роботи до 100 мішків Doy Zip в хвилину.


Гнучкість та стійкість
Пакувальний корпус Elematic 2001 WAH вирізняється ефективним використанням пакувальних матеріалів, включаючи можливість роботи, зокрема, зі зігнутими заготовками. Машина була розроблена з метою максимальної гнучкості: тепер вона може обробляти до 100 різних конструкцій пакетів на одній машині.
Щоб дізнатися більше про стійку систему упаковки для порошкоподібних продуктів Syntegon Technology, відвідайте віртуальне шоу з 7 по 13 травня 2020 року.

Джерело: Syntegon Technology

сайт создан компанией web дизайн