НОВОСТИ

Скорочення відходів кави

Великобританія визначила собі за мету досягти нульових викидів вуглецю до 2050 року, що, ймовірно, призведе до різкої зміни країни в багатьох галузях промисловості, оскільки країна намагаємося зробити себе вуглецево-нейтральноюою протягом наступних тридцяти років. Одна величезна проблема, - це викиди кавових відходів і внесок у забруднення і використання звалищ різних видів побічних продуктів кави.

Rolling Bean прагне зменшити кількість відходів і зробити споживання кави максимально безпечним для планети. Для цього всі чашки і кришки будуть виготовлені з PLA - полімеру з кукурудзяної смоли, які розкладаються і піддаються біорозкладанню. Ми також будемо використовуємо тільки органічне молоко і пропонуємо вівсяне молоко в якості безмолочної альтернативи, яка допомагає ще більше скоротити викиди вуглекислого газу.

Проте, ми розуміємо, що в магазинах і будинках по всій Великобританії любов людей до кави може завдати величезної шкоди навколишньому середовищу. З цієї причини ми зібрали ряд статистичних даних про різні види кавових відходів, щоб підкреслити, наскільки далеко нам ще належить просунутися, щоб допомогти країні досягти нульового рівня викидів вуглецю і нульових відходів. У світі кожен день використовується  41,7 млн одноразових кавових стаканчиків, які не переробляються, а кількість склянок в день складає близько 500 тис.

Чашки для кави на винос являють собою особливу проблему, тому що, хоча вони здаються паперовими, вони зазвичай виготовляються з додаванням полімерів. Це корисно для ізоляції, але може серйозно вплинути на потоки рециркуляції при неправильній утилізації. Включення цих стаканчиків разом з іншими паперовими матеріалами при сортуванні  часто може привести до того, що вся партія буде забракована для дезактивації, а це означає, що матеріали, які повністю переробляються замість цього відправляються на звалище, де вони виробляють більше парникових газів. Компанії з переробки відходів повинні будуть знайти спосіб запобігти цьому, якщо ми хочемо скоротити відходи якомога швидше.

Джерело: www.teaandcoffee.net

сайт создан компанией web дизайн