НОВОСТИ

Romaco провела дистанційне заводське приймання нової машини

У період кризи, викликаної COVID-19, компанія Romaco, один з провідних виробників фармацевтичного пакувального обладнання, повідомила про успішне проведення дистанційного заводського приймання нової блистерной машини Romaco Noack за допомогою прямої трансляції через інтернет. Машина виготовлена для фармацевтичної компанії з Південного Китаю.

З огляду на поточні обмеження на поїздки через пандемію COVID-19, компанія Romaco організовує свою роботу у віртуальному просторі. Оскільки в даний час не вирішуються особисто відвідувати заводські приймальні випробування свого нового обладнання, Romaco натомість виконує заводське приймання в прямому ефірі або в форматі відео.

Перше дистанційне приймання блистерной машини Romaco Noack пройшло на заводі компанії в Карлсруе (Німеччина). Тепер обладнання для китайської фармацевтичної компанії може бути поставлено і введено в експлуатацію за графіком. За винятком того, що сам клієнт фізично не був присутній на заводі, в процесі віртуального заводського приймання (FAT) нічого не змінилося. Відповідно до протоколу FAT, всі випробування, які стосуються виробництва і безпеки, проводилися на машині і транслювалися в прямому ефірі.

Всього півдня треба було для проведення дистанційногої заводського приймання блістерної машини Noack 623. Машина призначена для упаковки дуже легких і майже прозорих твердих желатинових капсул в блістери з алюмінієвої фольги. У Китаї відповідальні співробітники замовника уважно стежили за індивідуальними функціональними тестами за допомогою прямої трансляції. З ними знаходився відповідальний керівник проекту з компанії Romaco China, який безпосередньо перекладав всі питання і відповіді і забезпечив безперебійне спілкування.

сайт создан компанией web дизайн