НОВОСТИ

Презентації машин будуть цифровими: успішний пілотний проект в області друку

В даний час криза COVID-19 перешкоджає демонстраційї машин в «в живу» на майданчику Академії машинобудівної компанії Windmöller&Hölscher, м Ленгеріх. Для того, щоб клієнти W&H, проте, і тепер отримали враження від машин, презентація обладнання вперше транслювалася в прямому ефірі через Інтернет. За допомогою інтерактивної платформи і внутрішніх камер команда техпідтримки W&H могла безпосередньо демонструвати елементи і управління машиною, а так само відповідати на питання клієнтів в прямому ефірі.

Компанія W&H поставляє комплексні лінії і обладнання для виробництва гнучкої упаковки. Окремі види машин представлені в найбільшому в світі технічному центрі - Академії  W&H. На технічному майданчику Академії демонструються технічні можливості машин, відпрацьовуються технології, проводяться навчання персоналу. Тут клієнти W&H можуть переконатися в продуктивності і якості систем, а також протестувати обладнання в реальних умовах виробництва. Оскільки серед клієнтів послуги популярні, графік роботи Академії дуже напружений і розписаний на кілька місяців вперед. В даний час епідемія перешкоджає відвідуванню клієнтів в Ленгеріхе. «Ми як і раніше хочемо, щоб наші клієнти могли ознайомитися з машинами W&H і перевірити їх на відповідність вимогам друку» - говорить Вольфганг Шпрее, керівник центру технологій друку. «Ось чому ми зараз пропонуємо демонстрації з Академії в цифровому вигляді.»

НАРІЖНИЙ КАМІНЬ ДЛЯ ЦИФРОВИХ ПРЕЗЕНТАЦІЙ У РЕАЛЬНОМУ ЧАСІ

10.04.2020 відбувся пілотний проєкт показу машин для клієнта з США в режимі реального часу. Перед тестом клієнт, як зазвичай, надав технічному колективу Академії один з найскладніших мотивів друку. Було проведено тестовий прогін на флексодрукарських машинах MIRAFLEX II і NOVOFLEX II. На відміну від колишніх, в цей раз презентацію процесу супроводжувала невелика знімальна команда: камера на штативі забезпечувала широкоформатний загальний план флексодрукарської машини, в той час як кількома камерами з планшетів показувалися певні функції машини, а також обслуговування і поточний стан вузлів.

    

 До того ж в режимі реального часу W&H передавав зображення інтерфейсу системи управління машиною PROCONTROL, який відображав всі робочі показники, в тому числі дані функції спостереження за полотном друку. Технічна команда Академії реагувала на запити клієнтів в режимі прямої конференції і провела заміну зливів і рулону, а також швидкості друку на машині наживо, як при тестуванні на місці. "Якщо клієнти не можуть прийти до нас зі своїми тестовими програмами, ми повинні надати машини нашим клієнтам. І це нам вдалося - в прямому ефірі та в кольорі, але тільки в цифровому вигляді", - говориться в повідомленні Шпрее. "База для підключення зв'язку в режимі реального часу вже закладена в технології наших машин. Через повномасштабні опції, такі як, наприклад, система спостереження за полотном VISION і система управління PROCONTROL, ми збираємо і визуализируем важливі параметри машин. За допомогою системи Ruby ми оцифровувати дані виробництва упаковки.»

В майбутньому плануються подальші демонстрації машин в цифровому форматі, в тому числі, в області екструзії і обробки.

Джерело: W&H

сайт создан компанией web дизайн