НОВОСТИ

Неткані тканини від Reifenhäuser

Неткані тканини з R&D-центру Reifenhäuser зараз постачаються лише виробникам масок для медичних установ та послуг догляду на німецькому ринку.

Reifenhäuser Reicofil знайшов покупців у Німеччині для нетканого полотна, яке зараз виробляється в науково-дослідному центрі та терміново необхідне для виготовлення масок для обличчя. Матеріал також надається громадським чи благодійним організаціям, які вручну виготовляють маски для обличчя для медичних працівників, лікарень та служб догляду. Reifenhäuser оголосив про доступність матеріалів у прес-релізі після того, як на компанія почата виробництво нетканого матеріалу, незважаючи на великі зусилля, не було знайдено замовників у Німеччині чи Європі.

Тим часом попит на матеріал багато разів перевищує обсяг виробництва пілотних ліній. Доктор Бернд Кунзе, керуючий директор Reifenhäuser Reicofil, пояснює розробку наступним чином: "Протягом останніх двох тижнів було засновано багато ініціатив, де люди шиють маски вручну. Таким чином, у Німеччині за дуже короткий час було створено принаймні невеликі виробничі потужності. З багатьох запитів у нас дуже свідомо вибрані ті ініціативи, які працюють ефективно і швидко і надійно доставляють маски туди, де вони вкрай необхідні".

Для Reifenhäuser, однак, передача для тих, хти шиє маски вручну залишається лише частковим успіхом. Кількість того, що виробляється, є лише краплею в океані з огляду на загальний попит на медичний захисний одяг. Якщо також населення буде забезпечене масками по всій країні, попит зросте в мільярди. Щоб реально вирішити проблему, Німеччина та Європа потребують власних виробничих майданчиків із закритими європейськими ланцюгами поставок та рішучих політичних дій. Метою повинно бути забезпечення Європи захисними матеріалами незалежно та конкурентоспроможно, як зараз, так і в довгостроковій перспективі.

Бернд Рейфенхаузер, генеральний директор групи Reifenhäuser, каже: "Нам потрібен стратегічний виробничий резерв медичного захисного одягу в Європі. Треба швидко наростити потужність машин для промислового виробництва масок у великих обсягах, але в той же час повинні бути створені відповідні потужності для виробництва необхідних високоякісних нетканих матеріалів в Європі. Інакше наша залежність залишиться у вирішальній точці ланцюга поставок. Інші країни визнали це, в деяких випадках набагато раніше, і вже замовили обладнання".

Для прискорення процесу також і в Німеччині політики створили програму для забезпечення промислових інвестицій шляхом зобов'язань щодо придбання та ціни. Спочатку це зобов'язання діятиме до кінця 2021 року.

Рейфенхайзер вважає, що цей захід є важливим і правильним, але він також бачить необхідність подальшої налагодження.

Бернд Рейфенхайзер говорить: "На наш погляд, тривалість програми має бути продовжена. До кінця 2021 року високоякісні машини, які нам потрібні для забезпечення якості та довгострокової міжнародної конкурентоспроможності, не будуть амортизовані. Також було б корисно зробити додаткову заяву про загальний щорічний попит на захисний одяг, подібний до того, що Макрон вже зробив для Франції. Ми, безумовно, повинні використовувати можливі синергії в Європі. Всі основні технології та ноу-хау для вирішення проблеми разом доступні в Європі.

Джерело: Reifenhäuser

сайт создан компанией web дизайн