НОВОСТИ

Копання Propack Libanon з Лівану використовує технологію від W&H для успішного перезапуску.

Компанія Propack Libanon вперше впроваджує W&H -технології при відновленні виробництва. Спеціаліст в області упаковки інвестував в 8-ми колірну  флексодрукарську машину MIRAFLEX ® AM з опцією EASY-COL і тришарову видувну установку OPTIMEX ®. Метою цих вкладень є розширення ліванського ринку гнучкої упаковки.

Виробнича компанія Propack Libanon є фахівцем у виробництві матеріалів для гнучкої упаковки і друку по ним. На ринку широко представлені продукти компанії: плівка під ламінацію, пакети, різні види етикетки а також термозбіжна плівка, яка використовуються в основному для індустріальної упаковки (продукти харчування, хімія, товари для гігієни і ін.) Нове підприємство Propack було засновано тільки в 2014 році , але партнери Джуд і Джозеф Джуайед успішно працюють в регіоні Леванте вже більше 22 років. Ще в 1960 році вони взяли в керівництво компанію, засновану їхнім батьком.

Новий старт з технологіями від W&H

Втративши своє перше виробництво, брати Джуайед вирішили не здаватися і почати все заново в Лівані в 2014 році. Вони почали відновлення свого виробництва, відкривши новий офіс продажів і нове виробництво друку етикеток. З самого початку братам було ясно, що вони також хочуть відновити виробництво гнучкої упаковки. Для успішного відновлення Propack тепер вперше робить ставку на технологію W&H: "Для нашого перезапуску ми хотіли перевірити всі варіанти і машинний потенціал на ринку", - вважає Джуд Джуайед. «Наше першочергове завдання - якісно відрізнятися від конкурентів. Після багатьох сперечань, дискусій і пошуків протягом усього проекту ми були впевнені в якості, сервісному обслуговуванні, і чудовою технічної підтримки машин W&H». Вирішальним фактором для вибору флексографічної машини MIRAFLEX AM 8 стала опція Assistenzsystem EASY-COL для оптимізації витрат фарби та контролю / коригування кольору. Особливо переконлива була опція EASY-COL: «За допомогою цієї системи ми можемо гарантувати нашим клієнтам їх кольору і в той же час підвищувати ефективність власного виробництва. Підбір кольору - одне з найскладніших завдань навіть для досвідчених операторів. З системою EASY-COL ми економимо багато часу на цьому етапі. На нас також справило враження унікальну різноманітність комбінацій різних систем автоматизації та підтримки, таких як EASY-COL або VISION », - каже Джозеф Джуайед. На додаток до MIRAFLEX AM 8 компанія Propack інвестувала в 3-х шарову видувну екструзійну установку OPTIMEX для виробництва своїх плівок в майбутньому.

Початок успішної кооперації

OPTIMEX і MIRAFLEX AM 8 були введені в експлуатацію влітку 2018 року. «Ми дуже задоволені співпрацею і впевнені, що ми назавжди забезпечені якісною консультацією і технічною підтримкою, починаючи від монтажу і навчання персоналу. Якщо виникають проблеми, ми негайно отримуємо допомогу», - резюмує Джозеф Джуайед. «Наш батько завжди мріяв про машинах з технологіями від W&H. Це було також і моє велике бажання, яке тепер збулося », - продовжив Джуайед. Наступні інвестиції плануються.

Джерело: W&H

сайт создан компанией web дизайн