НОВОСТИ

Кондитерська корпорація Roshen закупила 10 портативних рентген-апаратів

Кондитерська корпорація Roshen закупила 10 портативних рентген-апаратів виробництва Південної Кореї.

Закупка та доставка пересувних рентген-апаратів обійшлись  Корпорації Roshen в понад 10 млн гривень.
В 20-х числах квітня апарати доставлять в Україну. Вони будуть передані у лікарні. Пересувний компактний рентген-апарат дасть можливість оперативно виявляти пневмонію у коронавірусних пацієнтів.

«Ці палатні рентген-апарати, які будуть дуже ефективні для виявлення пневмонії та моніторингу перебігу захворювання у нерухомих пацієнтів, Корпорація Roshen  законтрактувала та оплатила ще в березні, але, на жаль, отримати їх в Україні раніше другої половини квітня неможливо. Завдяки цим апаратам, безпосередньо в палаті можна буде проводити діагностику ізольованим пацієнтам, а не переміщати людину по лікарні.»  - прокоментувала директор з розвитку соціальних проектів Кондитерської корпорації Roshen, Ірина Пономаренко

Також Корпорація вже почала відправляти костюми з першої партії доставки ( 8800 комплектів) індивідуального захисту медперсоналу в лікарні. Частину захисних комбінезонів Корпорація Roshen передала Благодійному Фонду Порошенка.

На цьому тижні Roshen  передає захисні костюми лікарням Чернівців ( 1500 комплектів), Києва (3050 комплектів), Вінниці (1500 комплектів), Кременчука ( 400 комплектів) , Чернігова (1050 комплектів),  Білої Церкви ( 700 комплектів) та  Броварів ( 600 комплектів).

Ми підтримуємо контакт з Офісом Президента України та Міністерством охорони здоров'я, щоб зрозуміти потребу та допомагати максимально ефективно, та все ж розуміємо, що в першу чергу маємо подбати про міста нашої присутності та міста, в яких наразі ситуація найважча. Друга партія костюмів індивідуального захисту медперсоналу, яку закупила  Кондитерська Корпорація Roshen вже Україні та проходить митний контроль.

Джерело: Roshen 

сайт создан компанией web дизайн