НОВОСТИ

Близько чверті європейського виробництва етилену знаходиться під загрозою Covid-19

Згідно з новим аналізом, проведеним Icis, принаймні 6,6 млн. т на рік, або 26%, європейських виробничих потужностей з виробництва етилену знаходяться під загрозою через роботу нафтопереробних заводів, які працюють зі зниженими темпами або припиняють виробництво.

Етилен виробляється за допомогою крекерів, встановлених на нафтопереробних заводах, які постраждали від падіння попиту на нафтопродукти, включаючи авіагас, оскільки пов'язані з пандемією обмеження скорочують роботу автомобільного і повітряного транспорту; авіація зайшла в глухий кут по всьому регіону.

Ці етиленові крекери можуть бути змушені знизити робочі швидкості або закритися, бо вони грунтуються головним чином на сировину нафти або зрідженого нафтового газу, отриманого від нафтопереробних заводів, з якими вони пов'язані.

Аналіз Icis показує, що 6,6 млн. т/рік представляють близько 50% потужності парового крекінгу, пов'язаного з нафтопереробним заводом в Європі, і 26% потужності парового крекінгу в регіоні. Для пропілену 5,9 млн. т на рік пов'язано з продуктивністю, а для бензолу цей показник становить 4 млн. т на рік. Аналітики знають, що близько 6,5 мільйона барелів на день нафтопереробних потужностей, які не працюють на звичайній потужності.

Є деякі заплановані зупинки, але більшість через  зниження попиту на паливо через COVID-19 і пов'язаних з ним блокувань. Експерти вважають, що принаймні 2,2 млн  барелів /день скорочень мають місце, у порівнянні з очікуваною прогнозованою продуктивністю в 12,2 млн  барелів /день для Європи.
«Це зниження майже напевно навіть вище в реальності і може досягати 5 млн барелів на день при розгляді тих сайтів, які не передають таку інформацію», - говорить Майкл Конноллі, старший консультант Icis.

Нафтопереробні заводи працюють з коефіцієнтом використання 50-60%, що відображає типовий мінімальний запас для більшості дистиляційних установок. Однак зломщики, які безпосередньо пов'язані, ймовірно, можуть працювати з більш високими показниками використання, ніж це.

сайт создан компанией web дизайн