НОВОСТИ

UPM Communication Papers планує скоротити обсяги виробництва крейдованого паперу з вмістом деревної маси в Німеччині
UPM планує повне закриття папероробної машини (ПРМ) 10 на заводі UPM Платтлінг в Німеччині, скорочуючи щорічні обсяги виробництва крейдованого паперу з вмістом деревної маси в Європі приблизно на 155 000 т. Виробництво паперу на заводських паперових машинах 1 і 11 планується продовжувати.
Загалом 160 робочих місць підпадуть під вплив планів на UPM Платтлінг. Процес обговорення з персоналом почнеться протягом квітня, відповідно до місцевого законодавства. Машину планується закрити після повного завершення обговорень.
«Ринки паперу по всьому світу постійно скорочуються за останні 10 років. UPM Communication Papers реагує на даний розвиток вибірковими закриттями, завжди беручи до уваги конкурентоспроможність бізнесу – і ми продовжимо так вчиняти і в майбутньому. Відповідно до цього підходу сьогодні оголошено про заплановане закриття. Увага приділяється збереженню найсучасніших і конкурентоспроможних активів», – розповідає Вінфрід Шаур, виконавчий віце-президент UPM Communication Papers.

«UPM Communication Papers зберігає позицію глобального лідера в поставках журнальних сортів паперу. Серед усіх наших європейських машин для виробництва крейдованого паперу з вмістом деревної маси, ПРМ 10 в Платтлінгу має найнижчу потужність і великий технічний вік. Ми адаптуємо наші потужності, щоб залишатися надійним партнером для своїх клієнтів, і почнемо чесний діалог із представниками персоналу. Водночас ми продовжимо постачати продукцію найвищої якості та здійснювати повне обслуговування протягом всього поточного процесу», – каже Рууд ван ден Берг, старший віце-президент, сегмент журналів, оптових продажів і офісних паперів, UPM Communication Papers.
UPM відобразить витрати на реструктуризацію в розмірі приблизно 30 млн євро як статті, що впливають на результати, у другому кварталі 2019 р. Заплановані дії призведуть до щорічної економії приблизно в 17 млн євро.
Джерело: UPM

сайт создан компанией web дизайн