НОВОСТИ

Реакція на прийняття директиви ЄС про одноразові полімерні вироби
27 березня 2019 р. Європейський парламент затвердив Директиву щодо одноразових полімерних виробів. Із 2021 р. заборонено виробництво та продаж одноразових полімерних столових приборів (виделки, ножі, ложки, тарілки), соломок, ватних паличок, паличок для кульок, виробів з оксорозкладних полімерів, контейнерів із пінополістиролу.


Відзначаючи прийняття Європейським парламентом цієї Директиви, EUROPEN закликає Європейську комісію і держави-члени без зволікання прояснити положення законодавства, які залишаються неоднозначними, щоб забезпечити однакове її впровадження в Європі.
EUROPEN також закликає політиків ЄС зосередити майбутню роботу на забезпеченні узгодженості між різними (існуючими і майбутніми) законами ЄС, які регулюють виробництво йі використання упаковки, а також регулювання відходів упаковки в Європі.
EUROPEN шкодує про те, що Директива SUP не передбачає узгодженого підходу ЄС, адже це створює серйозну загрозу для внутрішнього ринку.
Олександр Дангіс, керуючий директор EuPC: «Ми шкодуємо про прийняття такого нормативного акта, що дискримінує матеріал, який грає вирішальну роль у вирішенні поточних проблем, що стоять перед суспільством в усьому світі в наступні десятиліття. Ця директива матиме прямий негативний вплив на навколишнє середовище і тисячі робочих місць по всій Європі. Крім того, вона диктує країнам і людям, як жити та змінювати звички споживання, не зосереджуючись на тому, що є ключовим, а саме на освіті та поведінці проти сміття. Засмічення триватиме, але з іншими продуктами. На жаль, протягом нетривалого часу не було проведено належної оцінки впливу директиви, оскільки політики ЄС продовжили хвилю боротьби за так звану добру справу».

сайт создан компанией web дизайн