НОВОСТИ

IMMER Group прискорює цифрову трансформацію бізнесу за допомогою платформи Dynamics 365 від Міcrosoft

Найбільший український виробник гнучких пакувальних матеріалів, плівок і етикеток –  компанія IMMER Group – запустив проект комплексної цифрової трансформації бізнесу. Партнери проекту – швейцарська компанія Lean Projects, що спеціалізується на розробці галузевих рішень для підприємств поліграфічної та пакувальної галузі, та міжнародна компанія OntargIT – Золотий партнер Microsoft компетенціями ERP і Cloud.

На фото: справа наліво: Юрій Міняйло - CIO IMMER Group, Юрій Огородній - Project manager IMMER Group, Володимир Свириденко - CEO OntargIT, Ірина Мірошник - президент IMMER Group, Andreas Jegerlehner - CEO Lean Projects AG, Georg Bartas - Senior Consultant Lean Projects AG.

Пошук оптимального рішення тривав не один місяць, і в результаті команда IMMER Group зупинила свій вибір на платформі Dynamics 365 від Microsoft. Обраний програмний комплекс покликаний прискорити інтеграцію IMMER Group в сучасну цифрову економіку, підвищити ефективність внутрішніх процесів і якість взаємодії з клієнтами, інтегрувати аналітику в процес прийняття рішень, а також забезпечити конкурентні переваги для розширення географії продажів і залучення нових клієнтів.
Проект комплексної цифрової трансформації буде запроваджено на всіх підприємствах, що входять до IMMER Group – на київському заводі IMMER Ukrplastic, а також латвійських компаніях Групи – підприємстві IMMER Digital і студії промислового дизайну IMMER Design Studio. На першому етапі проекту буде розроблено дорожню карту з реалізації цифрової стратегії IMMER Group.
«Сучасна та успішна компанія – це не лише якісний продукт та інноваційні ідеї, – зазначила Президент IMMER Group Ірина Мірошник. – Не менш важливо мати ефективні внутрішні процеси, максимально продуктивно використовувати наявні дані і приймати грамотні рішення, що несуть цінність для наших клієнтів. Впровадження ERP – це сходинка для виходу на новий рівень. Ми провели величезну внутрішню роботу, аби чітко описати наші потреби і вибрати оптимальне рішення. Тепер IMMER Group разом з нашими партнерами з подвоєною енергією береться за реалізацію проекту, щоб стати сильнішою і ефективнішою».
Запуск нового проекту прокоментував Володимир Свириденко, директор ОntargIT: «IMMER Group є яскравим прикладом того, як інновації можуть вивести українське підприємство в лідери галузі. Саме для таких сучасних і технологічних компаній цифрова трансформація є наступним – цілком закономірним – етапом розвитку. Впровадження в IMMER Group технологій, розроблених на платформі Dynamics 365, дасть керівництву можливість приймати засновані на реальних даних рішення, підвищить прозорість і поліпшить комунікації між усіма компаніями Групи, зробить бізнес більш гнучким і технологічним. Все це зрештою сприяє підвищенню конкурентоспроможності компанії і підготує її до нових викликів світової економіки».

сайт создан компанией web дизайн