НОВОСТИ

Aldi вводить рекомендації з розділення відходів для споживачів
 
Німецькі мережі супермаркетів-дискаунтерів Aldi Nord і Aldi Süd розміщують на всіх товарах власних торгових марок доступну довідкову інформацію про правильне розділення пакувальних відходів.


Для цього вони розробили «Tipps für die Tonne» («Поради для сміттєвого бака»), що показують, як правильно утилізувати окремі частини однієї упаковки. З весни 2019 року на продуктах Aldi можна побачити перші інструкції. Завдяки введенню рад з розділення відходів на всіх товарах власних торгових марок компанія має намір звернути увагу покупців на питання вторинної переробки. «Розвиток економіки замкнутого циклу може бути успішним лише в тому випадку, якщо будуть збільшені показники вторинної переробки. Нашими інструкціями з розділення відходів ми вносимо важливий внесок в це. Тому що тільки те, що належним чином відсортовано, може бути краще перероблено», – пояснює Крістіна Белль (Kristina Bell), директор групи із закупівель в Aldi Süd, яка відповідає за управління якістю і корпоративну відповідальність.
 
Чи потрібно відкручувати кришку від банки з варенням? В який контейнер викидати картонну упаковку з-під молока? А як щодо віконечка на коробці для макаронів? Відповіді на ці та інші питання можна знайти в інструкціях з утилізації. Вони показують, у який контейнер викидати упаковку та окремі її компоненти: в контейнер для паперу, скла чи в так звану «жовту бочку».
«Ми хочемо максимально спростити розділення відходів для наших клієнтів і допомогти їм разом з нами зробити щось для навколишнього середовища», – зазначає Райк Менде (Rayk Mende), директор Aldi Nord з корпоративної відповідальності та забезпечення якості.
Для певної упаковки необхідно враховувати особливості при виборі правильного способу утилізації. Це особливо актуально для упаковки, що складається з різних матеріалів. І зрозумілі графічні зображення на упаковці дають покрокові інструкції щодо її правильного поділу та утилізації.
Це можна проілюструвати на прикладі стаканчика з-під органічного йогурту: стаканчик виготовлений із пластику, кришка – з алюмінію, а обичайка – з паперу. Якщо три компонента не розділені, вони не можуть бути належним чином перероблені. Тому кришку завжди слід відокремлювати від стаканчика й відправляти в жовту бочку. Обичайка піде в контейнер для паперових відходів.

сайт создан компанией web дизайн