Новини

Співпраця Mondi з TU Graz в лабораторії Christian Doppler

25 квітня 2018 року Mondi почала своє третє наукове співробітництво в Університеті Граца (TU Graz) в Австрії. Mondi є корпоративним партнером і спонсором лабораторії Christian Doppler «Міграція через папір», яка буде досліджувати пористість паперу та як гази, рідина і мікроорганізми переміщуються крізь папір. Очікується, що результати будуть мати практичне застосування для пакувальних і паперових рішень Mondi, наприклад для упаковки харчових продуктів.

Керівник лабораторії Карін Зоджер (Karin Zojer) пояснює: «Ми хочемо зрозуміти особливу пористу структуру паперу і пояснити її вплив на транспортування через неї різних типів частинок. Тільки завдяки цим знанням пористість паперу може бути швидко і оптимально адаптована до бажаної упаковки».

Mondi вже співпрацює з TU Graz в двох інших лабораторіях Christian Doppler: один з проектів був запущений в січні 2016 року, в даний час вивчається вплив набухання волокон і продуктивність паперу, а інший – в період з 2007 по 2014 рік,  були вивчені хімічні та фізичні основи міцності паперу.

Лев Арпа (Leo Arpa), керівник відділу досліджень і розробок в Mondi, прокоментував церемонію відкриття: «Наш досвід роботи з нашими двома попередніми партнерськими програмами в Christian Doppler продемонстрував очевидні переваги цих унікальних наукових досліджень. Поєднання знань лабораторій Mondi з досвідом вчених TU Graz допомагає нам підвищити ефективність наших пакувальних і паперових виробів. Це покращує стан досліджень і приносить користь нашим клієнтам, підвищуючи цінність їх упаковки або матеріалів і тим самим покращуючи досвід своїх власних клієнтів».

Це останнє дослідницьке партнерство буде досліджувати структуру мікроскопічних пор паперу для розробки математичних моделей, які допоможуть науковим дослідженням різних процесів міграції крізь папір. Мета полягає в тому, щоб передбачити, як структура пор визначає окремі процеси міграції крізь папір. Це дослідження має наслідки для ряду комерційних додатків, в тому числі, як поводяться чорнила в пористій структурі паперу під час друку, які процеси вентиляції протікають при заповненні паперових мішків сипкими матеріалами і який взаємний вплив між упаковкою і упакованими товарами, особливо продуктами харчування.

Лабораторії Christian Doppler беруть участь у фундаментальних дослідженнях на основі прикладних досліджень. У цьому контексті видатні вчені співпрацюють з інноваційними підприємствами. Дослідницька асоціація Christian Doppler визнана на міжнародному рівні як приклад кращої практики для сприяння цій співпраці. Лабораторії Christian Doppler спільно фінансуються державним сектором і приватними компаніями. Найважливішим державним спонсорським агентством є Федеральне міністерство по цифрових, ділових і підприємницьких підприємствах Австрії

Джерело: Mondi

сайт создан компанией web дизайн