Новини

Smurfit Kappa встановить першу в Європі цифрову машину HP PageWide C500

Група Smurfit Kappa, один з провідних європейських постачальників пакувальних рішень, встановлює у себе нову цифрову машину HP PageWide C500 для прямого друку по гофрокартону.

Ця перша в Європі машина HP PageWide C500, найбільш технологічно просунута машина HP для друку з гофрокартону, буде встановлена на заводі Smurfit Kappa Interwell в Австрії.

Завдяки повністю інтегрованого робочому процесу «з стопи в стопу» ЦПМ поєднує в собі цифрову простоту з якістю друку, близьким до офсетного, на крейдованих і крейдованого паперах. Передова технологія надасть власникам брендів індивідуальні пакувальні рішення, які допоможуть стимулювати продажі як в онлайнових, так і в традиційних каналах продажів.

Smurfit Kappa є європейським лідером в області розробки тари і упаковки, готової для викладки в магазині і для інтернет-торгівлі, яка поставляється через сервіси ShelfSmart і eSmart. Універсальність і якість друку нової HP PageWide C500 ще більше підвищать рівень обслуговування клієнтів компанії, що дозволить забезпечити впізнаваність бренду і поставити упаковку в чіткій відповідності з її призначенням.

Крім того, чорнило на водній основі HP полегшують друк як на первинному, так і на вторинному пакованні для харчових продуктів без додаткового бар'єру, що відповідає найсуворішим світовим правилам безпеки харчових продуктів.

Говорячи про інвестиції в обладнання, Саверіо Майер (Saverio Mayer), генеральний директор Smurfit Kappa в Європі, сказав: «Ця нова машина - ідеальне рішення для нашого заводу Interwell. Це відбувається в результаті успішної співпраці між Smurfit Kappa і HP ».

Нова друкарська машина буде встановлена на заводі в квітні і буде підтримувати велику клієнтську базу Smurfit Kappa в сегменті товарів широкого споживання (FMCG), посилюючи міць клієнтських брендів в умовах все більш конкурентного, орієнтованого на споживача світу.

сайт создан компанией web дизайн