Новини

SIG combismile: вперше на полицях китайських супермаркетів

Швейцарська група SIG, один з провідних світових виробників картонної упаковки і устаткування для розливу, повідомила про те, що інноваційна упаковка SIG combismile вперше використовується в КНР. Китайська компанія Inner Mongolia Yili Industrial Group Co, найбільший в країні виробник молока, вибрав інноваційну упаковку формату споживання «на ходу» для свого преміального молочного бренду Shuhua.
Компанії Yili потрібно пакувальне рішення для нового асортименту функціональних молочних продуктів класу преміум Shuhua, і вона шукала щось, що могло б відрізнятися від продукції конкурентів і привертати увагу споживачів, а також відповідати потребам їх зайнятого стилю життя.
 
Молоко Shuhua є найбільш продаваним функціональним молоком в Китаї, на яке припадає 30% ринку функціонального молока (Nielsen, YTD, травень 2017 р категорія функціонального молока).
Функціональне молоко Shuhua класу преміум безлактозную, але з високим вмістом білка, і в асортименті є три види продукції: звичайної жирності, низької жирності і з високим вмістом кальцію. Продукт спеціально розроблений для людей, які проживають в Азії, і виготовляється за запатентованою технологією гідролізу лактози.
Новий вид преміального молока Shuhua в даний час випускається в упаковці combismileSmall ємністю 220 мл з питною соломинкою. Упаковка combismile з округленими краями і скошеними кутами відмінно лягає в руку і має ідеальний порційний обсяг для використання на ходу. Вона забезпечує додатковий комфорт для мотивованих і мобільних споживачів Shuhua, орієнтованих на здоровий спосіб життя.
Унікальна форма combismile формується безпосередньо на машині розливу. Кожна машина для розливу combismile має продуктивність 24 000 упаковок на годину і можливість використовувати недавно розроблені носики і соломинки для пиття.

сайт создан компанией web дизайн