Новини

Дні відкритих дверей 2018 на «КАУТЕКС Машиненбау»

170 гостей з 28 країн взяли участь у Днях відкритих дверей, проведених фірмою «КАУТЕКС Машиненбау», а отже, кількість відвідувачів цього року зросла знову.
Під девізом «Визначення критеріїв для високої ефективності виробництва» виробник екструзійно-видувних машин представив своїм клієнтам 14 і 15 березня 2018 р. поряд з новим складальним цехом на головному виробничому майданчику в Бонні широкий спектр обладнання, можливостей його застосування, а також нових сервісних послуг.
 
Доповіді та демонстрація обладнання в робочому режимі
Широка програма виступів фахівців «КАУТЕКС Машиненбау», а також запрошених експертів торкалася таких актуальних тем, як енергетична ефективність та Індустрія 4.0, перспективи автоматизації та обслуговування установок. Для кращого орієнтування відвідувачів доповіді в перший день заходу стосувалися переважно рішень для пакувальної промисловості. Другий день був присвячений індустрії автопрому й використання обладнання в спеціальних галузях.
Великий інтерес учасників викликали також 31 виставлена машина, частина з яких були продемонстровані в робочому режимі. Зокрема, відвідувачі могли спостерігати за процесом виробництва пляшок з Е-ПЕТ на пакувальній машині, виставленій у технікумі. Крім того, гості змогли випробувати дві віртуальні машини, призначені для проведення навчань і тренінгів. Програму заходу доповнила презентація різних рішень щодо модернізації обладнання та тестової версії сервісних послуг на основі сучасної технології доповненої реальності з використанням смарт-окулярів.
На вечірньому заході, що відбувся в переобладнаному для цієї мети технікумі, гості змогли поспілкуватися з фахівцями «КАУТЕКС Машиненбау» і в невимушеній атмосфері фуршету більш детально обговорити теми, що їх зацікавили.
 
Новий акціонер і новий цех
Вперше в Днях відкритих дверей взяли участь представники нового мажоритарного учасника підприємства. Після отримання згоди антимонопольної служби австрійська фірма Plastech Beteiligungs GmbH придбала 23 лютого частку в «КАУТЕКС Машиненбау» в розмірі 74,9 %. Керуючий партнер Андреас Ліхтенауер був радий представити клієнтам побудований всього кілька місяців тому новий складальний цех для виробництва установок KBB і KSB: «Ми постійно працюємо над скороченням термінів поставки обладнання для наших клієнтів. Крім цього, збільшення потужностей на підприємстві в Бонні покликане сприяти поліпшенню дотримання термінів поставки в майбутньому», – зазначив пан Ліхтенауер.

сайт создан компанией web дизайн