Условия участия - Украинская этикетка

УКРАЇНСЬКА ЕТИКЕТКА      

Положення про конкурси:

Мета конкурсів

Мета конкурсу
Конкурс проводиться з метою підтримки розвитку пакувальної індустрії України. Участь у конкурсі сприятиме підвищенню якості продукції вітчизняних виробників, розвитку сучасного дизайну в Україні, пропаганду кращих зразків вітчизняної упаковки.
Участь у конкурсі - це можливість просування продукції українських пакувальників на вітчизняному та зарубіжних ринках, присутність на міжнародних конкурсах, зокрема участь у конкурсі WPO «World Star».
Умови конкурсу
У конкурсі можуть брати участь підприємства та фірми, дизайнери, рекламні агентства, які є розробниками або виробниками пакувальної продукції і розташовані на території України. Усі подані на конкурс зразки повинні бути впроваджені у виробництво (дослідні зразки не приймаються).
Оцінка зразків етикеток, представлених на конкурс, проводиться журі, яке звертає увагу на особливості матеріалу, конструкції, дизайну, технології виготовлення, зручність у користуванні, економічність та безпечність, можливість утилізації тощо.

Нагородження переможців конкурсу відбудеться під час  міжнародної  виставки пакувальної індустрії «ПакЕкспо 2019» в рамках IFFIP форуму, яка проходитиме з 10 по 12 квітня 2019 р. у виставковому комплексі «МВЦ».

Вартість участі:
1 зразок етикетки – 400 грн.,  для членів Клубу пакувальників – 360 грн.
За кожен зразок серії етикеток – 300 грн.,  для членів Клубу пакувальників – 270 грн.
Клубу пакувальників (Р/р № 2600201745348  в ПАТ “КредоБанк” у м. Києві, МФО 325365, код 24918062).

 

Термін подання заявокдо 10 березня 2019 р.

Номінації конкурсу:

  • Етикетка з подальшим нанесенням клею;
  • Самоклейна етикетка;
  • Термозбіжна етикетка;
  • Захисна етикетка;
  • Етикетка-ярлик, етикетка-книжка.

Для участі в конкурсі необхідно подати на кожен зразок етикетки заявку. Кількість заявок від одного учасника не обмежена.

До анкети на участь у конкурсі додаються:

  • Опис етикетки українською мовою (до 100 слів) із зазначенням особливостей матеріалу, конструкції, дизайну, технології виготовлення, економічності та безпечності, можливості утилізації та інших переваг (або електронна версія у форматах: *.doc  або *.txt);
  • Зображення етикетки (електронна версія у форматах: растровий — *.tiff, *.jpeg, *.png, *.psd; векторний — *.ai, *.eps (CMYK, 300 dpi; ширина – 9 см, висота – 8 см)
  • Зразок етикетки;
  • Письмова згода власника або виробника етикетки на участь у конкурсі (за необхідності).

Опис, письмову згоду (за необхідності) та зображення етикетки надсилати на e-mail: club-pack@ukr.net

Зразок етикетки надсилати за адресою: «Клуб пакувальників», 02002, м. Київ, вул. Є.Сверстюка (М.Раскової) 4 а, офіс 416, 419 

Заявка та всі додатки до неї не повертаються.


Переможці конкурсу отримають пам’ятні призи. Усі учасники нагороджуються грамотами учасника конкурсу.
 Всі зразки етикеток, подані на конкурс, будуть внесені до каталогу учасників конкурсу.

 

 

 

<< Назад

сайт создан компанией web дизайн