НОВОСТИ

Заходи на IFFIP 2019 пройшли, робота продовжується

10-12 квітня відбулась виставка ПакЕкспо, в рамках якої Клуб пакувальників разом з КМКЯ та своїми партнерами компаніями УкрПЕК, DOW, Coca Cola, Camozzi провів низку інформаційних заходів, які викликали суспільний інтерес.

Серед них дискусійна платформа про українську проблему використаної упаковки. Зустріч фахівців, які підготували потужні, об’єктивні та переконливі матеріали про те, як відходи упаковки перетворити в Україні у корисну вторинну сировину, не тільки надала практичні поради учасникам дискусії, але перенесла обговорення цього питання у медійний простір  для розуміння суспільством шляхів вирішення цієї проблеми. Організатори платформи планують провести низку заходів із залученням ЗМІ та громадянського суспільства для об’єднання зусиль держави,бізнесу, медіа та населення про які буде повідомлено заздалегідь.

 

 

 

 

 

 

Потужний інтерес викликав інноваційний майданчик на якому представники українських компаній IMMER GROUP, Авентин, Студіопак та Юнівест Маркетінг розповіли про свої інноваційні розробки пакувальних матеріалів та упаковки для харчової продукції.

 

 

 

 

Вони надали практичні приклади впровадження сучасних розробок в напрямі світових тенденцій розвитку упаковки, які вже впроваджені в Україні. Деякі з них можна було побачити серед переможців ХХІ Всеукраїнського конкурса "Українська зірка упаковки", віншування яких відбулося 11 квітня.

 

 

Нарешті учасники конференції для молодих вчених України "Новітні технології пакування" мали можливість почути та обговорити результати наукових досліджень молоді в українських університетах з проблем пакування, деякі з яких не тільки зацікавили бізнес, але вже знайшли практичне впровадження.

 

 

   

Форум IFFIP 2019 закінчилась, але інформаційна робота Клубу пакувальників

для пакувального суспільства продовжується.

До речі кого цікавить більш розгорнута інформація про проведені заходи у вигляді презентацій доповідачів звертайтесь до Клубу пакувальників --- club-pack@ukr.net ,044 5177826.

 

сайт создан компанией web дизайн