журнал УПАКОВКА / magazine Packaging № 4 (131)-2019

 журнал УПАКОВКА № 4 (131)-2019

серпень - вересень


 


 

 

 

 
«Пакувальна індустрія - 2019» (за два місяці до початку)

Читати>>


РЕДАКТОР


Нові старі можливості упаковки                                     Читати>>


ПРЕЗЕНТАЦІЯ


Из лаборатории в бизнес (Замотаев П.В.)


Новый завод компании "Камоцци"                                 Читати>>


РИНОК


Маркетологи інформують...


Інновації в упаковціРинкові виклики до розвитку упаковки


Сучасні тренди розвитку пакування
В.М. Кривошей, к.х.н.


МАТЕРІАЛИ


Екологічна упаковка для харчових продуктів (від теорії до практики)
С.Б. Вербицький, к.т.н., К.В. Копилова, д.с.-г.н., О.Б. Козаченко, О.В. Вербова, Т.С. Кос, к.т.н.
Статтю присвячено питанням екологічної, зокрема біологічної та біорозкладної, упаковки для харчових продуктів. Розглянуто інституційні й термінологічні проблеми в зазначеній сфері. Проаналізовано позитивні та негативні аспекти екологічних біорозкладних упаковок. Представлено різні підходи до складання ієрархії біорозкладних пакувальних матеріалів. Представлені характеристики ряду біорозкладних матеріалів: рослинних полімерів; мікробних полімерів; мономерів або олігомерів хімічного та ферментного походження; синтезованих із нафтопродуктів і т. д. Зроблено висновок про те, що найбільш поширеними біорозкладними полімерами є похідні крохмалю.


ОБЛАДНАННЯ


Економічна ефективність модернізації пакувального обладнання (методика визначення)
О.М. Гірняк, к.е.н., П.П. Лазановський
У статті розглянуто питання економічної доцільності проведення модернізації пакувального обладнання. Підкреслено, що часте придбання такого обладнання підприємствами пакувальної індустрії України на вторинному ринку ставить його модернізацію до числа дуже важливих питань, які потребують вирішення. Будь-які механічні вдосконалення пакувального обладнання повинні мати економічне обґрунтування. Запропоновано здійснювати його для кожного з трьох етапів розробки та впровадження схем модернізації конкретної одиниці обладнання: проектно-конструкторського, техніко-технологічного (виробничого), експлуатаційного. Розроблено методики, які дають можливість визначати економічну ефективність модернізації на кожному із цих етапів відповідно до запропонованої системи її техніко-економічних показників. Застосування методики загалом дасть змогу істотно покращити якість робіт із модернізації обладнання всіма суб’єктами індустрії упаковки.


ПОЛІГРАФІЯ


Архітектура формних флексоінновацій
В.В. Шибанов, д.х.н., М.Ф. Ясінський, к.т.н.
Стаття має на меті систематично розглянути питання, що стосуються загальних питань флексографічного друку, його недоліків і переваг у порівнянні з офсетним та високим друком, а також складу флексографічних фотополімеризаційноздатних матеріалів, їх властивостей, технологічних процесів переробки і застосування. Запропоновано класифікацію цих матеріалів залежно від різних способів їх переробки в рельєфне 3D-зображення. Особливу увагу звернуто на взаємозв’язок між фізичними, фізико-хімічними і релаксаційними властивостями цих матеріалів. Розглянуто особливості конструкції аналогових і цифрових флексографічних фотополімеризаційноздатних пластин.


УПАКОВКА


Упаковка з усіх континентів


ЕКОЛОГІЯ


Упаковка для харчових продуктів: заборонити не можна дозволити 


ЛАБОРАТОРІЯ


«Біолайтс»: лабораторія, якій довіряють                     Читати>>


ДИЗАЙН


Упаковка та етикетка як предмети колекціонування
А.В. Будник, к. мист., О.В. Чуєва, к. мист.


ЕНЦИКЛОПЕДІЯ


Пристрої та машини герметизації споживчої упаковки
О.М. Гавва, д.т.н., Н.В. Кулик, к.х.н.Служба коротких повідомленьЖовті сторінки (реклама)


На цій сторінці повна версія статей журналу недоступна. Але, Ви маєте можливість прочитати вподобану Вам статтю оформивши передплату на друковану або електронну версію журналу або замовивши окрему статтю в редакції.

 

 

 

 

 

 

<< Назад

сайт создан компанией web дизайн