журнал УПАКОВКА / magazine Packaging № 5 (126)-2018

 журнал УПАКОВКА № 5 (126)-2018 

жовтень - листопад


 


 

 

 

 

РЕДАКТОР

Вперед, не озираючись назад                                      Читати>>


ПРЕЗЕНТАЦІЯ

«Пакувальна індустрія» перебралася до Одеси        Читати>>


РЫНОК

Соціально-економічна ефективність упаковки (методологія комплексної оцінки)

П.П. Лазановський
В статті відмічається, що швидко зростаючий вітчизняний ринок упаковки вимагає якісного соціально-економічного його обґрунтування. Методологію визначення соціальної ефективності упаковки доцільно базувати на створенні спеціальних шкал відповідності їх соціальних характеристик певним вимогам з подальшим розрахунком інтегрального коефіцієнта соціальної ефективності. Економічну ефективність упаковки можна оцінювати системою показників, серед яких головним вважається економічний ефект, для збільшення якого всім підприємницьким організаційним структурам необхідно мінімізувати сумарні витрати (собівартість) кожного конкретного виду упаковки. В цілому про рівень соціально-економічної ефективності упаковки свідчить динаміка натуральних і вартісних показників розвитку вітчизняної індустрії упаковки.

Інновації в упаковці

Маркетологи інформують


МАТЕРІАЛИ

За межі можливого (компанія W&H)                               Читати>>
Л. Торстен

Армовані полімерні матеріали для упаковки
А.Я. Карвацький, д.т.н., І.О. Микульонок, д.т.н., В.О. Караулова
Досліджено ефективні механічні властивості нових композиційних полімерних матеріалів в залежності від характеристик матриці, а також армирующего волокна природного походження і його об'ємної частки в матеріалах. Використання тари та упаковки, зокрема пляшок і каністр, виготовлених із запропонованих композиційних полімерних матеріалів, армованих рослинними волокнами, які відносяться до поновлюваному сировини, одночасно вирішує дві важливі завдання: підвищення міцності виробів, а, отже, забезпечення ресурсозбереження, і можливість прискореного природного розкладання використаної тари і упаковки.


УПАКОВКА

Активна та розумна упаковка (тренди розвитку)

Упаковка для молочної продукції
В.М. Кривошей, к.х.н., В.В. Халайджі, к.т.н.
У статті зроблено аналіз розвитку молочної продукції в Україні. Показані тенденції розвитку українського ринку. Наведено структуру всіх видів упаковки для молочної продукції. Для кожного виду розглянуті пакувальні матеріали, їх переваги та особливості використання. Названі основні розробники і виробники пакувальних матеріалів для молочної продукції в Україні. Дана характеристика основних видів упаковки (м'яка, жорстка, напівжорстка) для молочних продуктів, наведені їх переваги та недоліки.

Надійне транспортування продукції
(оптимізація стабільності вантажів)    (компанія DOW)         Читати>>

Упаковка як засіб комунікацій
(компанія Крістал Гласс)
И.В. Гамова, к.е.н.                                                            Читати>>

Упаковка з усіх континентів

Ящик з картону чи термозбіжна плівка. Що вибрати?
В.М. Кривошей, к.х.н.
У статті показаний підхід для вибору групової упаковки (картонний ящик або впакування з термозбіжної плівки) для конкретної продукції в споживчій упаковці. Дана характеристика ящиків з гофрокартону, самого гофрокартону, термозбіжних плівок. Наведено їх властивості, переваги і недоліки. Показано перспективні напрямки їх розвитку. Показаний алгоритм дій, за яким слід діяти, здійснюючи вибір між ящиком з гофрокартону та груповою упаковкою в термозбіжній плівці.


ЕНЦИКЛОПЕДІЯ

Тверді гетерогенні системи (до питання термінології)
І.О. Мікульонок, д.т.н., А.Я. Карвацький, д.т.н., В.О. Караулова
Запропоновано розрізняти прикметники «композиційний» і «композитний». Також надані уточнені визначення термінів «композиційний матеріал», «композитний матеріал», «композиційна конструкція» і «композитна конструкція».


ОБЛАДНАННЯ

Перевірені фасувальні рішення компанії Trepko       Читати>>

Контрольні ваги для батончиків мюслі (ISHIDA)          Читати>>
Н. Кавтарадзе

Пакувальне обладнання Італії


КОНФЕРЕНЦІЇ

Інновації для виготовлення тари з ПЕТ на конференції в Чернігові


ІСТОРІЯ

Хронологія розвитку упаковки
В.Л. Шредер


Служба коротких повідомлень


Жовті сторінки (реклама)

На цій сторінці повна версія статей журналу недоступна. Але, Ви маєте можливість прочитати вподобану Вам статтю оформивши передплату на друковану або електронну версію журналу або замовивши окрему статтю в редакції.

 

 

 

 

 

 

<< Назад

сайт создан компанией web дизайн