Журнал "Упаковка" / magazine Upakovka # 1 (116)- 2017

 

 

 

 

журнал УПАКОВКА № 1 (116)-2017 

февраль-март

 

 

 

 

РЕДАКТОР

Індивідуалізація - тренд часу 

 

ПРЕЗЕНТАЦИЯ

 

25 лет лидерства (Camozzi)                                               Читать>>


 

Мировой лидер металлизации  (Buhler)                            Читать>>


РЫНОК

 

Упаковка для кондитерских и хлебобулочных изделий (мировой опыт)


Инновации в упаковке


Маркетологи інформують... 


ТЕХНОЛОГИЯ

Особливості закупорювання скляної тари
О.В. Ватренко, д.т.н.
У статті проаналізовано значення експериментально отриманих коефіцієнтів тертя закупорювальних пасів по кришці під час закупорювання скляної тари. Пояснюється протиріччя в розбіжності між експериментальними та теоретичними значеннями коефіцієнтів тертя в цій парі. Показано, що основною причиною закупорювання скляної тари є сила пружного опору середовища, яка в цьому разі виникає в парі тертя. Встановлено, що тара закупорюється під дією крутного моменту сил опору середовища, величина якого зростає зі збільшенням швидкості руху в парі тертя.


ОБОРУДОВАНИЕ

Новый пневмораспределитель VUVS (функциональный, надежный и недорогой) FESTO                                           Читать>>


Автоматизация складских операций (SSI Schaefer)        Читать>>
С.С. Конончук 


Четверта промислова революція та розвиток пакувальної індустрії
М.В. Якимчук, д.т.н., О.М. Гавва, д.т.н.
Людство стоїть на порозі розвитку четвертої науково-технічної революції, в основі якої лежить концепція розробки і використання повністю автоматизованих, адаптованих до зміни навколишніх умов пакувальних комплексів з інтелектуальними системами управління. Розробка таких технологічних комплексів вимагає використання і синергетичного поєднання всього потенціалу сучасних наукових досягнень в напрямках інформаційних технологій, електроніки, нанотехнологій, промислового машинобудування і т.д. Одним з напрямків, наукові дослідження якого істотно впливають на структуру пакувальних комплексів, є досягнення в технічній сфері зі створення мініатюрних мехатронних модулів (smart mechatronic modules). Реалізація мехатронних технологій випробувана авторами в процесі створення машин для групового пакування харчових продуктів.


Фасование маринованных грибов


Вакуумні захоплювальні пристрої в пакувальних машинах (деякі особливості застосування)
М.В. Якимчук, д.т.н., О.М. Гавва, д.т.н., Л.О. Кривопляс-Володіна, к.т.н.
У статті наведено аналіз ефективного використання вакуумних захоплювальних пристроїв. Сформульовано рекомендації щодо використання різних матеріалів для виготовлення захоплювальних елементів. Аналітично досліджено вплив зміщення центра мас упаковки щодо геометричного центра захоплювального пристрою. Рекомендовано аналітичні залежності для забезпечення надійного і ефективного утримання упаковки захоплювальним пристроєм.


ПОЛИГРАФИЯ

Цифровая печать – путь к персонализированной упаковке 


Контактная маркировка горячим тиснением (Термо Друк)

Читать>>   


КЛУБ

Розвиток інновацій пакувальної індустрії (на основі програми SABIT)
Л.О. Кривопляс-Володіна, к.т.н.


ЭНЦИКЛОПЕДИЯ

Бумага, картон и гофрокартон


  

Служба коротких сообщений                                     


Желтые страницы

На данной странице полная версия статей недоступна. Однако, Вы имеете возможность прочитать понравившуюся Вам статью подписавшись на печатную или электронную версии журнала или заказав отдельную статью в редакции.

 

 

 

 

 

 

<< Назад

сайт создан компанией web дизайн