журнал Упаковка / magazine Packaging  № 3 (118)-2017

 

 

журнал УПАКОВКА № 3 (118)-2017 

июнь-июль

 

 

 

 

 

 

КЛУБ

«ПАКУВАЛЬНА ІНДУСТРІЯ»: зустрінемося у ЛЬвові   Читати>>


РЕДАКТОР

Цифра на обкладинці                                                      Читати>>


РЫНОК

 

Переможний виступ пакувальної індустрії
В.В. Халайджі, к.т.н.

Interpack innovation

Спеції в Україні (ринок, тенденції, упаковка)
В.В. Халайджі, к.т.н.
Наведено класифікацію спецій і прянощів, які наявні на ринку. Розглянуто ситуацію на світовому ринку цієї продукції. Показано основні види продукції, місця їх виробництва та експортні можливості різних країн. Наведено дані щодо українського ринку спецій і прянощів. Розглянуто тенденції розвитку цього ринку та проблеми місцевих виробників продукції.
Дано класифікацію та характеристику основних видів упаковки для спецій і прянощів. Наведено основні вимоги цієї продукції до пакувальних матеріалів та упаковки. Розглянуто різноманітні види пакувальних багатошарових матеріалів для агресивних і неагресивних видів продукції.

Инновации в упаковке


УПАКОВКА

Скляна упаковка від «Ветропак»                                  Читати>>
І.М. Пініщук


ТЕХНОЛОГИЯ

Післяштанцювальні технологічні операції (виламування обрізків із відштанцьованих картонних заготовок)
І.І. Регей, д.т.н., В.Ю. Олішкевич
У статті наголошено, що у штанцювальному обладнанні картонні заготовки з висіченими розгортками, полями та внутрішніми обрізками у наступній (після штанцювальної) секції «позбуваються» заднього поля та внутрішніх обрізків. Наведено перелік інструментів та розкрито послідовність виконання операції виламування обрізків статичним та динамічним способами. Розкрито переваги використання способу виламування обрізків за допомогою комплекту інструментів, розташованих над матрицею. Зосереджено увагу на профілюванні отворів у нерухомій матриці.

Дослідження рідинного охолодження рукавних полімерних плівок
В.С. Гапон, к.т.н., А.Д. Пєтухов, д.т.н., І.О. Мікульонок, д.т.н.
Наведено опис експериментального стенда для дослідження процесу теплообміну під час плівкової течії рідини по рухомій полімерній поверхні, а також дослідно-промислової установки для виробництва рукавної полімерної плівки з рідинним охолодженням, на якій були відпрацьовані робочі режими формування полімерного рукава та конструкція рідинної системи охолодження. Надано рекомендації щодо процесу виготовлення рукавної полімерної плівки з рідинним охолодженням.


ОБОРУДОВАНИЕ

Штучний інтелект у пакувальному обладнанні (перспективи використання)
М.В. Якимчук, д.т.н., О.М. Гавва, д.т.н.
Пакувальне обладнання, як і будь-яка інша складна технічна система, у своєму розвитку прагне до набуття властивостей системи зі штучним інтелектом. Структура такого пакувального обладнання – це комплекс різноманітних технічних рішень, які характеризуються різним рівнем універсальності, абстрактності, складності та функціональних можливостей. У сьогоднішніх умовах розвитку пакувальної індустрії штучний інтелект пакувальних машин реалізується використанням технічного зору та розробленням складних пакетів програм управління.
У статті наведено аналіз стану й намічено шляхи розвитку технічного зору та штучного інтелекту в пакувальних машинах.

Бионический подход к робототехнике


ПОЛИГРАФИЯ

Каплеструйные промышленные принтеры Anser (инновация в маркировке продукции)
А. Родионов

HP Mosaic теперь в Украине
М.К. Шелеховский

Маркирование мягкой упаковки (плюсы и минусы)
Ч. Шет

Маркировочные устройства в упаковочной индустрии
В.Н. Кривошей, к.х.н.
Автор обосновывает необходимость внедрения маркировочных технологий и оборудования исходя из экономических, социальных и экологических процессов на мировом и локальных рынках продукции. Маркировка необходима как производителю, так и покупателю продукции.
Приведена структура маркировочных технологий. Рассмотрена ситуация с внедрением маркираторов на украинском рынке. Кратко описаны преимущества и недостатки каплеструйных маркираторов, которые используют технологии CIJ, IJ, DoD.


ДИЗАЙН

Технічна графіка на пакувальних конструкціях (новий тренд у дизайні)
О.В. Сенченко-Чуєва, канд. мист.
Стаття продовжує цикл про актуальні тренди в дизайні паковань. Висвітлено тенденцію графічного дизайну, яка прямо на очах формується в сучасний тренд. Використання знаків маркування, технічних рисунків та графічних символів у дизайні паковань та етикеток сьогодні є невід’ємною складовою графічної палітри. Виокремлено певні групи паковань за графічною мовою та визначено їх характерні риси. Також окреслено можливі напрями подальшого розвитку графічної мови в оновленні дизайну паковань.

Професор Віталій Шостя. Вплив. Внесок. Виклик (до 75-річчя від дня народження)
О.М. Мікула


ЭНЦИКЛОПЕДИЯ УПАКОВКИ

Упаковочные материалы и упаковка из полимеров 


ИСТОРИЯ

Вітрильники в пляшках


Служба коротких повідомлень


Желтые страницы

На данной странице полная версия статей недоступна. Однако, Вы имеете возможность прочитать понравившуюся Вам статью подписавшись на печатную или электронную версии журнала или заказав отдельную статью в редакции.

 

 

 

 

 

 

<< Назад

сайт создан компанией web дизайн