ЖУРНАЛ "УПАКОВКА" № 6-2016

 

 

 

 

журнал УПАКОВКА № 6 (115)-2016 

декабрь-январь

 

 

 

 

ПРЕЗЕНТАЦИЯ

 

20 років з журналом «Упаковка»


 

"Базис" обречен на успех!                                                Читать>>


 

Международная конференция ERA в Киеве                    Читать>>РЫНОК

Упаковка в объективе производителя, продавца и потребителя продукции
В.Н. Кривошей, к.х.н. 


Победители конкурса World Star этого года                   Читать>>


Инновации в упаковке


Маркетологи інформують... 


Дой-пак для порошков и жидких средств для стирки   Читать>>

 

МАТЕРИАЛЫ

Почему барьерные пленки?


Полимерные добавки – новое качество продукции
А.А. Волощук


Пакувальні біодеградабельні плівки на основі полівінілового спирту
 А.І. Чорна, О.С. Шульга, к.т.н., Л.Ю. Арсеньєва, д.т.н., С.М. Кобилінський, к.т.н., Л.А. Гончаренко
Метою цієї роботи було дослідження фізико-механічних і термічних властивостей біодеградабельних плівок на основі полівінілового спирту. Встановлено, що у разі збільшення кількості гліцерину еластичність плівок поліпшується, а міцність під час розриву пропорційно зменшується. Також на зміну фізико-механічних характеристик плівок впливає зміст плівкоутворювачів: ПВС і пектину.


УПАКОВКА

Упаковка для подарунків на новорічні свята (стан та тенденції)
В.В. Халайджі, к.т.н.
Зроблено аналіз упаковки з різних матеріалів для різдвяних і новорічних подарунків. Визначено основні вимоги до такої упаковки. Показано, що упаковка для подарунків відрізняється своєю індивідуальністю, яка підтверджується різноманітністю форм, конструкцій, розмірів та матеріалів. Крім того, важливими є екологічність пакувальних матеріалів і відповідний дизайн упаковки, який реалізується різними видами друку і технологіями оформлення. Показано можливість використання в домашньому господарстві подарункової упаковки у її другому житті.


Липкие ленты в упаковочных технологиях
В.Н. Кривошей, к.х.н.
В статье приведены исторические факты об изобретении и дальнейшем развитии липких лент. Представлен анализ мирового производства и потребления липких лент в разных регионах планеты. Показана структура использования липких лент по регионам, направлениям использования, материалам основы. Проанализированы материалы, которые применяются в производстве липких лент. Приведены особенности технологии изготовления лент, их художественного оформления в рекламных целях.


Упаковка для напоїв (поєднання індивідуальності та ефективності)
Розглядаються сучасні тенденції розвитку упаковки для алкогольних і безалкогольних напоїв. Показано, що індивідуалізація і диференціація упаковки є важливими факторами, які враховує виробник напоїв. Це виражається як в особливій формі пляшок з ПЕТФ і скла, так і в різних способах їх оформлення, додаткових пристосувань для зручності споживачів. Розглядаються екологічні аспекти створюваної упаковки, наприклад з біорозкладальних матеріалів або відтворюваної сировини. Показано, що сучасне обладнання для виготовлення тари з ПЕТФ економить енергію і матеріальні ресурси завдяки інтелектуальному управлінню, автоматизованим пристроям і спеціальним пристосуванням. 


Паковання з прямокутним дном для рідкої продукції (обґрунтування раціонального використання комбінованого картону)
І.І. Регей, д.т.н., П.І. Бегень, к.т.н., О.І. Млинко
У статті зазначено, що тару з комбінованого картону широко використовують підприємства молочної промисловості для реалізації на ринку молока, кефіру, йогурту тощо. Зростаючий попит на комбіновані матеріали на основі картону зобов’язує виробників тари економно їх витрачати у продукуванні засобів пакування. Наголошено, що варто ще на стадії проектування такого паковання обґрунтовувати раціональні співвідношення його геометричних параметрів. Виведено математичні залежності, що враховують внутрішній об’єм тари, площу витраченого пакувального матеріалу. Застосуванням методу дослідження математичної функції отримано раціональні значення ширини, довжини та висоти корпусу для різної місткості паковання.


Упаковка як фактор зменшення втрат харчової продукції
О.О. Козлов
Розглянуто основні тенденції в зміні переваг споживачів під впливом соціальних, економічних, екологічних та інших факторів сучасного життя. Показано тенденції розвитку роздрібної торгівлі харчовими продуктами. На цій основі показано основні проблеми у пакуванні і зберіганні м'яса і м'ясної продукції. Наведено основні види упаковки для м'яса і їх порівняльні характеристики.
Показано розробку компанії DuPont на основі іономіру Surlyn® для виготовлення плівок для пакування м'яса і проаналізовано властивості цих плівок.


ПОЛИГРАФИЯ

Маркировка упаковки для напитков (борьба с фальсификацией)
Чираг Шет                                                  


ЭКОЛОГИЯ

Формула чистой Украины или Украина без мусора

КЛУБ

Науковий форум майбутньої пакувальної еліти
О.М. Гавва, д.т.н.


  

Служба коротких сообщений                                     


Желтые страницы


Статті, надруковані в журналі "Упаковка" за 2016 р.

 

На данной странице полная версия статей недоступна. Однако, Вы имеете возможность прочитать понравившуюся Вам статью подписавшись на печатную или электронную версии журнала или заказав отдельную статью в редакции.

 

 

 

<< Назад

сайт создан компанией web дизайн