ЖУРНАЛ "УПАКОВКА" № 6-2015

 На данной странице полная версия статей недоступна. Однако, Вы имеете возможность прочитать понравившуюся Вам статью подписавшись на печатную или электронную версии журнала или заказав отдельную статью в редакции.

ПРЕЗЕНТАЦИЯ

 

Их приоритет – эксклюзив (Plastco)                                  Читать>>


РЫНОК

Розумна упаковка допоможе нагодувати світ

І.М. Мірошник, доктор філософії в галузі права
Автор розглядає та аналізує стан і причини виникнення однієї з глобальних проблем сучасності – втрати харчової продукції, а разом із цим і проблеми недоїдання та голодування в окремих регіонах планети.
На конкретних прикладах наведені відомості про втрати харчової продукції як у розвинених країнах, так і в країнах, що розвиваються. Показано, що однією з головних причин такої проблеми є відсутність інфраструктури в переробці і пакуванні продукції.
Автор показує, що сучасна упаковка зберігає харчову продукцію, зменшує її втрати та відходи, економить матеріальні та енергетичні ресурси. До того ж гнучка упаковка для харчової продукції зберігає її споживчі властивості з мінімальними витратами сировини і ресурсів.


Кава та чай в Україні (ринок, тенденції, упаковка)
В.М. Кривошей, к.х.н.
У статті подані загальні відомості про каву та чай, їх споживання у різних країнах світу порівняно з Україною. Автор наводить відомості про стан українського ринку чаю та кави, основних його виробників, імпорт та експорт продукції. Зазначено залежність споживання кави та чаю від багатьох факторів: коливання ціни на міжнародних ринках, культури споживання, купівельній спроможності споживачів. Показані тенденції розвитку ринку кави та чаю в Україні на найближчі роки. У статті проаналізовано упаковку та пакувальні матеріали для кави та чаю, які використовують в Україні, наведені їх переваги та недоліки, показані основні тенденції розвитку упаковки для цих напоїв.


Маркетологи информируют...


МАТЕРИАЛЫ

Безопасность упаковки для пищевых продуктов
Т.В. Кутонова
Автор обращает внимание на некоторые химические вещества, которые представляют опасность в составе отдельных полимерных материалов. Речь, в частности, идет о фенолах и фталатах, которые в определенных учеными концентрациях опасны для здоровья человека. Автор приводит конкретные результаты исследований о негативном влиянии этих веществ. Такие вещества переходят в продукты питания при их хранении в упаковке из материалов, в состав которых они входят. В статье приведены рекомендации для потребителей.


Забарвлена скляна тара для вина та пива (моделювання та оцінка світлозахисної дії)
М.М. Племянніков, к.т.н., С.Р. Костирко
Вивчено світлозахисні властивості кольорової скляної тари. Досліджено хімічні та біохімічні перетворення у вині та пиві під впливом випромінювання актинічного діапазону. Перетворення вивчені методом оптичної мікроскопії, спектральним і хімічним аналізом. Як джерело випромінювання використані ртутно-кварцова лампа, ксенонова лампа-спалах і сонячне світло. Запропоновано нову методику оцінки світлозахисних властивостей скла шляхом моделювання фотохімічних процесів за допомогою світлочутливого галоїдного срібла рентгенівської плівки.


Термотрансферные ленты фирмы Leonhard KURZ          Читать>>


ОБОРУДОВАНИЕ

Струйные потоки в упаковочных технологиях
А.Н. Гавва, д.т.н., Л.А. Кривопляс-Володина, к.т.н.
Одним из этапов проектирования упаковочного оборудования является правильно подобранная и скомпонованная система технологических коммуникаций. В статье проведен анализ работы системы струйных газовых потоков на базе пневматических приводов, приведены результаты численного эксперимента, выполненного на основе законов сохранения энергии и материи, определены рациональные значения параметров системы обдува и расходные характеристики сжатого воздуха. На базе данных исследований можно провести диагностику, модификацию и улучшение распределения давления и значений характеристик системы обдува.


Исследования бионики – платформа для инноваций в технологиях и производстве
А.С. Трипольская


ПОЛИГРАФИЯ

К старту готовы! (BOBST)
Д. Брантон


Маркировка продуктов из мяса и птицы
С. Самора


Все для промышленной маркировки (ЭОС Профи)         Читать>>


ТЕХНОЛОГИИ

Використання натискного сегмента в плоскоциліндровому штанцювальному пресі
І.І. Регей, д.т.н., Р.О. Книш
Проведено аналіз принципових схем штанцювальних пресів для виготовлення розгорток картонних паковань. Встановлено, що найбільш ефективним з точки зору зменшення енергоємності устаткування та собівартості продукції є штанцювальний прес плоскоциліндрового типу. Однак такі недоліки, як недостатня точність та якість штанцювання, обмежують область використання плоскоциліндрових пресів. Для підвищення їх ефективності пропонується застосовувати сегмент великого радіуса як натискний засіб. Наведено принципову схему плоскоциліндрового преса із сегментним натискним засобом, запропоновано механізми його привода.
кришки із жерсті.


УПАКОВКА

Упаковка со всех континентов


КЛУБ

Бізнес-семінар про упаковку з ламістеру                       Читать>>
В.В. Халайджі, к.т.н.               


«Золотий каштан» підтверджує сподівання фахівців (про XVI Міжнародну студентську науково-практичну конференцію)
О.М. Гавва, д.т.н.


Професору Ярославу Чехману – 85!


ДИЗАЙН

Мастер шрифтового перевода
Д.С. Стадниченко


Автограф нації (Книжковий дизайн Володимира Юрчишина)
В.І. Тихонюк, О.В. Тихонюк, к.мист.


  

Служба коротких сообщений   


Желтые страницы


Статті, надруковані в журналі "Упаковка" за 2015 р.   Читати>>

№ 6 (109)-2015 декабрь -январь

 

Журнал для ознакомления

Подписка на печатную версию журнала>>

Подписка на электронную версию журнала>>

 

 

<< Назад

сайт создан компанией web дизайн