ЖУРНАЛ "УПАКОВКА" № 3-2015

 На данной странице полная версия статей недоступна. Однако, Вы имеете возможность прочитать понравившуюся Вам статью подписавшись на печатную или электронную версии журнала или заказав отдельную статью в редакции.

РЕДАКТОР

 

Допоміжні пакувальні засоби


МАТЕРИАЛЫ

 

Тверді дво- і багатокомпонентні матеріали (до питання термінології)
І. О. Мікульонок, д.т.н.
Розглянуто та проаналізовано різні визначення термінів «композиційний матеріал», «композитний матеріал» і «композит». Висвітлено, що багато з них не тільки не збігаються по суті, а й нерідко суперечать один одному. Запропоновано уточнені визначення термінів, що стосуються твердих дво- і багатокомпонентних систем.


 

Термоусаджувальна та розтягувальна плівки у пакуванні. Що вибрати?
А.П. Беспалько, к.т.н., О.М. Гавва, д.т.н., С.В. Токарчук, к.т.н.
Полімерні плівки — термоусаджувальна та розтягувальна — є лідерами серед пакувальних матеріалів. Вони широко застосовуються як для пакування продуктів повсякденного попиту, так і для різного роду промислових товарів.
У статті наведено фізико-механічні характеристики цих пакувальних матеріалів, надано оцінки технологій їх виготовлення і застосування в лініях пакування готової продукції. Наведено способи пакування від ручних до автоматизованих, класифікації відповідного обладнання.
За допомогою порівняльного аналізу зроблено висновки про доцільність застосування термоусаджувальних та розтягувальних пакувальних плівок на базі конкретних цифрових та ін. аргументів, у тому числі з позиції енергозбереження, металоємності, габаритів обладнання та економіки.


РЫНОК

Пакувальна індустрія Угорщини
Ласло Чаба


Інновації в упаковці (світовий досвід) 


УПАКОВКА

Инновационная упаковка для йогурта (Пластко)            Читать>>


Univest Packaging — больше чем упаковка                     Читать>>


Упаковка со всех континентов


ОБОРУДОВАНИЕ

Синтез механізму вирівнювання швидкості ланцюга привода конвеєра
В.Т. Сенкусь, к.т.н., А.Б. Коломієць, к.т.н., В.О. Босак
Через нерівномірне переміщення ланцюга в конвеєрах виникають прискорення, які спричиняють динамічні навантаження. У статті запропоновано оригінальний механізм, у якому вирівнювання швидкості ланцюга здійснюється за рахунок нерівномірного обертання привідної зірочки, рух якої корегує компактний кулачково-важільний механізм. Розглянуто кінематику ланцюгового транспортера і синтез вирівнювального механізму. 


Все решения в одном месте (как сэкономить время и деньги)


ПОЛИГРАФИЯ

Маркирование фармацевтической продукции                Читать>>
Р. Немисай 
                               


ТЕХНОЛОГИИ

Бутильована вода в Іспанії (міграція компонентів полімерної упаковки)
А. Гарт, Ф. Боно­Блей, А. Боррелл, С. Лакорте
Бутильовану воду фасують у скляні пляшки, або, найчастіше, у полімерну тару з металевими та/або полімерними ковпачками з різноманітних матеріа­лів, відмінних за формою та кольором. Полімерні матеріали виготовляють з одного або більше мономерів й декількох добавок, які з часом можуть мігрувати у воду. Було проаналізовано зразки води з 362 пляшок з водою зі 131 джерела природних мінеральних та джерельних вод, а також 3 види демінералізованої води декількох комерційних брендів в Іспанії одразу після фасування й після 1 року зберігання (усього 724 зразки). Ученими досліджено міграцію 5 сполучень фталатів, діетилгексіл адипату, алкілфенолу та бісфенолу А. Ці сполучення у допустимій кількості були виявлені у 5,6 % зразках. При цьому найбільш розповсюдженими були діетилгексіл фталат та бісфенол А. Встановлено, що проблем зі здоров’ям від вживання бутильованої води не виникає.


ЭКОЛОГИЯ

И снова об оксо-биоразложении
Г. Капинус
В статье рассмотрена проблема утилизации отходов упаковки и других изделий из полимеров. Подробно изложен способ утилизации оксо-биоразложением за счет введения специальных добавок. Показано, что он имеет существенные преимущества перед использованием способа утилизации изделий из биоразлагаемых полимеров. В Украине уже существует практика применения добавок для оксо-биоразложения изделий: пакетов, бутылок, контейнеров для рассады.


Вторичная переработка полимеров (EREMA)                    Читать>>


Екологічне маркування (нові правила та відповідальність)
С.В. Берзіна


Маркування харчової продукції на упаковці (актуальні питання)
Л.В. Сінічкіна, М.В. Баранович, Є.В. Очеретько


ДИЗАЙН


Еволюція контурної пляшки (до 100-річчя пляшки Coca-Cola)


Незникла Атлантида. Анатоль Петрицький
В.К. Шостя, народний художник України, професор


КЛУБ

Пакування — на рівень європейських вимог (про виставку ПакЕкспо-2015 та довкола неї)                                           Читать>>
В.М. Кривошей, к.х.н.                                          


  

Служба коротких сообщений   


Желтые страницы


КОНФЕРЕНЦИИ

Лакокраска – 2015 (п’ята лакофарбова конференція)      Читать>>

№ 3 (106)-2015 июнь-июль

 

Журнал для ознакомления

Подписка на печатную версию журнала>>

Подписка на электронную версию журнала>>

 

 

<< Назад

сайт создан компанией web дизайн