ЖУРНАЛ "УПАКОВКА" № 2-2015

 На данной странице полная версия статей недоступна. Однако, Вы имеете возможность прочитать понравившуюся Вам статью подписавшись на печатную или электронную версии журнала или заказав отдельную статью в редакции.

РЕДАКТОР

 

Відходи упаковки -  сміття чи сировина?


ПРЕЗЕНТАЦИИ

 

 Упаковка, яка продає товар! (Сервіс-Пак)                       Читать>>


РЫНОК

Сири в Україні (ринок, упаковка, тенденції)
В.М. Кривошей, к.х.н.
Автор характеризує ринок сиру в Україні й інших країнах. Проаналізовано стан виробництва, експорт, імпорт й споживання твердого сиру в Україні за останні п’ять років. Наведено основні чинники, які впливають на тенденції розвитку ринку сиру.
У статті розглянуто різні види упаковки твердого сиру під час його дозрівання, виготовлення й продажу. Зазначено вимоги до пакувальних матеріалів й упаковки для ефективного зберігання й споживання сиру.  


Упаковка для продуктів харчування (перспективи на 2016 р. і на майбутнє) 


Пакувальна індустрія Туреччини
А. Арикан
Автор наводить інформацію про стан та розвиток пакувальної індустрії Туреччини. Він пояснює, як розвиток пакування пов’язаний з розвитком переробної промисловості. Показана кількість виробництва упаковки за пакувальними матеріалами. Проаналізовано експорт та імпорт пакувальної продукції, її структура, країни-експортери та імпортери. Наведено причини нинішнього стану пакувальної індустрії  та прогноз її розвитку в найближчі роки


Інновації в упаковці (світовий досвід) 


Полімерні вироби — ключові для сталого життя (прогноз до 2030 р.) 


МАТЕРИАЛЫ

Мікрогофрокартон на пакувальному ринку
В.М. Кривошей, к.х.н.
Автор розглядає мікрогофрокартон як унікальний пакувальний матеріал для різноманітної продукції. Наведена термінологія й основні історичні факти створення гофрокартону й мікрогофрокартону. Розглянуто сировину, основ­ні види й технологію виробництва мікрогофрокартону. Зазначено його основні властивості, переваги й приклади застосування. Показано основні сфери використання мікрогофрокартону й проаналізовано ситуацію з розвитком його виробництва в Україні. Виробників мікрогофрокартону й упаковки з нього в Україні можна знай­ти на пошуковому сайті
www.packinfo.com.ua
.


Багатофункціональні хімікати Xelorex ТМ (для виробництва паперу й картону)


Термотрансферні стрічки фірми Leonhard KURZ             Читать>>


ОБОРУДОВАНИЕ

 Як збільшити виробництво пельменів удвічі


Моделювання руху вантажів в транспортних операціях
В.С. Гуць, д.т.н., О.О. Губеня, к.т.н., О.А. Коваль, к.т.н.
У статті представлено результати моделювання руху вантажу на основі робочих поверхонь технологічного обладнання, яке проводилося з метою мінімізації витрат енергії на переміщення, зменшення негативної дії на продукт шляхом аналізу механізму руху вантажів по різних поверхнях під дією постійної і змінної рушійної сили в різних технологічних процесах, включаючи упаковку. Автори аналізують математичні моделі, отримані на основі диференціальних рівнянь другого порядку. Енергетичні характеристики переміщення визначені як залежності від характеру та тривалості дії рушійної сили. Результати моделювання дають можливість під час проектування обрати привідний механізм, забезпечити такі режими руху, за яких вантаж не ушкодиться, а процес відбуватиметься з мінімальними витратами енергії.На шляху до лідерства (Барський машинобудывний завод)

Читать>>


ТЕХНОЛОГИИ

Бутильована вода в Іспанії (міграція компонентів полімерної упаковки)
А. Гарт, Ф. Боно­Блей, А. Боррелл, С. Лакорте
Бутильовану воду фасують у скляні пляшки, або, найчастіше, у полімерну тару з металевими та/або полімерними ковпачками з різноманітних матеріа­лів, відмінних за формою та кольором. Полімерні матеріали виготовляють з одного або більше мономерів й декількох добавок, які з часом можуть мігрувати у воду. Було проаналізовано зразки води з 362 пляшок з водою зі 131 джерела природних мінеральних та джерельних вод, а також 3 види демінералізованої води декількох комерційних брендів в Іспанії одразу після фасування й після 1 року зберігання (усього 724 зразки). Ученими досліджено міграцію 5 сполучень фталатів, діетилгексіл адипату, алкілфенолу та бісфенолу А. Ці сполучення у допустимій кількості були виявлені у 5,6 % зразках. При цьому найбільш розповсюдженими були діетилгексіл фталат та бісфенол А. Встановлено, що проблем зі здоров’ям від вживання бутильованої води не виникає.


УПАКОВКА

Інноваційна упаковка для йогурту (Пластко)                  Читать>>

ТЕХНИЧЕСКОЕ РЕГУЛИРОВАНИЕ

Вимоги до упаковки для харчових продуктів (європейський підхід й очікування в Україні)
Л.В. Сінічкіна, М.В. Баранович


ЭКОЛОГИЯ

Cортування полімерних пляшок із використанням елементів «технічного» зору
Якимчук М.В., к.т.н., О.М. Гавва, д.т.н., А.П. Беспалько, к.т.н., К.В. Пащенко
Автори порушують актуальну нині проблему перероблення відходів полімерних пляшок. У статті зосереджена увага на сортуванні пляшок, розглянуто різні системи та пристрої, які при цьому застосовують. Проаналізовано способи сортування полімерних пляшок та технологій їхнього розділення за кольором та матеріалами, залежно від фізичних ефектів.


Вигідно й відповідально (переваги використання вторинної полімерної сировини) (Lion)                                                 Читать>>


ДИЗАЙН


Незникла Атлантида. Анатоль Петрицький
В.К. Шостя, народний художник України, професор


ПОЛИГРАФИЯ

Ультрафіолетовий лазер Videojet 7810
C. Бенке                                          


  

Служба коротких сообщений   


Желтые страницы


КОНФЕРЕНЦИИ

Лакокраска – 2015 (п’ята лакофарбова конференція)      Читать>>

№ 2 (105)-2015 апрель-май

 

Журнал для ознакомления

Подписка на печатную версию журнала>>

Подписка на электронную версию журнала>>

 

 

<< Назад

сайт создан компанией web дизайн