Название страницы

 

Журнал

«УПАКОВКА»

4-2010

На данной странице полная версия статей недоступна. Однако, Вы имеете возможность прочитать понравившуюся Вам статью подписавшись на печатную или электронную версии журнала или заказав отдельную статью в редакции.

РЕДАКТОР

 

  Розумієш порівнюючи


ЛИЧНОСТЬ
ЛИЧНОСТЬ

  З людьми і для людей


РЫНОК

Инновации в упаковке (мировой опыт)


КЛУБ

Щорічне зібрання в Алушті (нотатки про конференцію пакувальників)


МАТЕРИАЛЫ
МАТЕРИАЛЫ

Целлофановая пленка StarTwistтм для конфет


Технологія натронного варіння соломи для виготовлення волокнистого напівфабрикату

В.А. Мистецький, Нгієм Ле Куан, Національний технічний університет України «КПІ», м. Київ

У цій статті описується технологія та схема установки для виготовлення волокнистого напівфабрикату високого виходу з пшеничної соломи, її показники енергоспоживання та порівняння цих показників з прототипом. Наведено результати досліджень якісних показників отриманого волокнистого напівфабрикату, а також економічне обґрунтування доцільності впровадження технології у паперову промисловість.


Розроблення складу розчину для підвищення жиронепроникності пакувального паперу

В.А. Осика, к.т.н., Київський національний торговельно-економічний університет, Л.А. Коптюх, д.т.н., Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна», м. Київ

 У цій статті наведені результати досліджень целюлозно-паперового виробництва, зокрема виробництва пакувального паперу із жиронепроникним покриттям для пакування продуктів, що містять жири. Склад розчину для покриття проникає на визначену глибину в капіляри волокнистого матеріалу, одночасно відбувається часткове відокремлення води і її всмоктування волокном. Авторами розроблено склад розчину на основі полівінілового спирту, який дає можливість підвищити не тільки жиронепроникність волокнистого матеріалу, але й стабілізувати жиронепроникність по всій площі полотна паперу, у тому числі за підвищеної температури та після багаторазових перегинів, і отримати водонепроникне і стійке до дії води покриття.


УПАКОВКА
УПАКОВКА
Способи укладання продукції до споживчої упаковки

А.В. Деренівська, ВМУРоЛ «Україна», О.М. Гавва, д.т.н., Л.О. Кривопляс-Володіна, к.т.н., НУХТ, м. Київ

Збільшення виробництва кондитерських виробів, фасованих у коробки, відбувається разом із зменшенням випуску більш дешевої продукції, яка реалізується на вагу в торгових точках. Наслідком таких процесів стали зростання та оновлення асортиментного ряду продукції, у тому числі сферичної форми. У цій статті наведені результати досліджень з визначення оптимального способу розташування різних за розмірами сферичних одиниць продукції в упаковці певної геометричної форми.


Упаковка повинна викликати довіру


ОБОРУДОВАНИЕ
Обладнання для дозування і пакування дрібноштучних харчових виробів (стан, перспективи, тенденції розвитку)

А.П. Беспалько, к.т.н., О.М. Гавва, д.т.н.

Основной характеристикой мелкоштучных изделий с точки зрения объекта упаковывания является соразмерность массы отдельно взятой части продукции с массой дозы или допустимой массой абсолютной погрешности дозирования. Разнообразие видов продукции, их размеров, массы, физико-механических свойств способствовало созданию значительного количества способов упаковывания, дозирования и компонованных решений упаковочного оборудования. В данной статье приведены обобщенные результаты анализа состояния технологий и оборудования для упаковывания мелкоштучных изделий и сформулированы тенденции их развития.


Упаковочные системы от "Укропак Лтд" и Signode


Робототехнічні комплекси для групового пакування фасованої продукції

М.В. Якимчук к.т.н., О.М. Гавва, д.т.н., А.П. Беспалько, к.т.н., Національний університет харчових технологій, м. Київ

Промислові роботи і роботизовані комплекси з кожним роком усе більше застосовують для виконання основних і допоміжних операцій пакування. Поряд із формуванням збільшених вантажних одиниць, пакуванням дрібноштучних і штучних виробів роботизовані комплекси широко застосовуються в технологіях групового пакування, особливо в транспортну тару. У статті наведена характеристика існуючих роботизованих комплексів, їхня адаптація до виробничих умов, а також тенденції їхнього застосування і розвитку.


ПОЛИГРАФИЯ
Budin Akarca и Chespa - новые возможности


 
Флексография или ротопечать - соревнование продолжается

В статье даны рекомендации по выбору способа печати для оформления мягкой упаковки из гибких упаковочных материалов. Определены два варианта, по которым производитель по требованию рынка строит печатное производство: на основе одного способа печати или различных технологий печати.
В работе приведены данные о применении флексографской и ротогравюрной печати на различных региональных рынках. Показаны преимущества и недостатки каждой из них. Также в статье определены тенденции, по которым будут развиваться флексографский и ротогравюрный способы печати на гибких упаковочных материалах.


ДИЗАЙН
ПОЛИГРАФИЯ
Он отвечает за то, как живет


ТЕХНОЛОГИЯ
ТЕХНОЛОГИЯ

Моделювання процесів перевантаження пакованих виробів на приймальну площину шляхом зіштовхування

А.І. Соколенко, д.т.н., К.В. Васильківський, к.т.н., Є.В. Костюк, М.М. Хваста, Національний університет харчових технологій, м. Київ

У статті розглянуто процес перевантаження виробів з однієї площини на іншу методом зіштовхування. Для обмеження параметрів силової взаємодії мас авторами розроблено конструктивне рішення, яке обмежує динаміку пружного контакту і переміщення ведених мас.


ИСТОРИЯ УПАКОВКИ

Хронология развития упаковки

В.Л. Шредер


Служба коротких сообщений


ПРАКТИКА
ПРАКТИКА
Практика

Средства для скрепления транспортных пакетов
Как писать на упаковке
Юридична консультація
Герметичность упаковки
Порушення прав автора
Підготовка фахівців для склотарної промисловості в НТУУ "КПІ"
Виставки, конференції


Желтые страницы

Журнал для ознакомления

Подписка на печатную версию журнала>>

Подписка на электронную версию журнала>>

 

 

<< Назад

сайт создан компанией web дизайн